Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nehezebb? Összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nehezebb? Összejönni egy csajjal, vagy megtartani egy csajt?

Figyelt kérdés

Nekem az a logikus, hogy ha összejövök valakivel akkor már szeretjük egymást és nem fogunk szétmenni.


Barátom szerint meg csak akkor jön a neheze. Szerinte nem nagy dolog udvarolni és összejönni valakivel, de utána együtt lenni vele igen komoly dolog.


Szerintetek?


2019. okt. 6. 10:26
 1/3 nadina1900 ***** válasza:
100%

Lehet,hogy neked ez a logikus de sokaknak nem.

Szerintem mindkettőnek vannak nehézségei.

Igazából a kapcsolathoz ketten kellettek,szóval a csajnak is meg kell tartania téged.

De az összejövéshez is mindkettőtök döntése számít.

2019. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nehéz.
2019. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Ha két ember valóban összeillik, jól érzik magukat egymás társaságában, akkor nincs okuk arra, hogy szétmenjenek. Mindketten önmagukat adják, és ennél nincs is egyszerűbb.

Amikor össze akarok jönni valakivel, akkor ki kell tűnnöm a tömegből, észre kell vetetnem magam vele, közelednem kell egy olyan emberhez, aki még ismeretlen. Szóval olyan dolgokat kell tennem, amiket szerintem egy átlagos ember ritkán tesz, ezért ez sokkal nehezebb.

Gondolom, a barátodnak nagy gyakorlata lehet a csábításban, sok nő megvolt neki, de hosszútávú kapcsolata még nem volt.

2019. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!