Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapucnis pulcsi jobban áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapucnis pulcsi jobban áll egy férfin, mint a kötött elegánsabb?

Figyelt kérdés
Általában elegánsabb, kötött pulcsikat hordok, és csak ritkán veszek fel sima, kapucnis pulcsikat. Viszont észrevettem, hogy amikor sima kapucnis pulcsit viselek, jobban vonzom a nők tekintetét. Ha egy még teljesen zavarba is jött tőlem. Rám nézett, majd mosolyogva elkapta a fejét, látszott rajta, hogy zavarban van, majd amikor elmentünk egymás mellett, újból visszanézett.
2019. okt. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szoktam hordani :) akinek tetszem annak ígyis úgyis tetszeni fogok
2019. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a pulcsi miatt volt, ennek a nőnek valószínűleg az elegánsabb pulcsiban is tetszettél volna :)

Nekem személy szerint az elegánsabb tetszik, ha pulcsit kell választani :D De nem ezen múlik, hogy a férfi szimpatikus-e.

2019. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretem a kapucnis cuccokat, pláne ha valaki tűző napon is kapucniban vonaglik.

Valami sunyiságot érzek ezzel kapcsolatban.

Biztos az én hibám, de én nem vegyülnék egy kapucnis pasival, akár trendi, akár nem.

2019. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Úgy érzem, nem is veszítenék semmit. :D

2019. okt. 6. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól érzed!

És én sem érzem másképp...

2019. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezzel az ítélkezéssel csak saját magadnak ártasz, mert saját magadat fosztod meg a lehetőségektől. :)
2019. okt. 6. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem sem ezen mulik.

Meg ugy mellesleg az se baj ha van egy ilyen meg olyan pulcsid is. Nekem is van tobb!

2019. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha választani kell,nekem a kötött,elegánsabb jönne be.
2019. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!