Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti el szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el szoktátok vinni a barátnőtöket elegánsabb étterembe vagy mindig csak gyorsétterembe mentek "tiszteletetek" jeléül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha lenne barátnőm se vinném soha undorító gyorséttermekbe. Bár nem mondom, hogy a sima éttermeket jobban preferálom, mivel én is pont étteremben dolgozom, és egyáltalán nem tetszik, ami ott zajlik.
2016. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsétterembe max. enni lehet, vacsorázni meg egy rendesben.

Bennem nem "tisztelet" él a barátnőm iránt, hanem tisztelet.

2016. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
En nem a tisztelet jeleul viszem az asszonyt kajaldaba, hanem hogy egy jot zabaljak es kozben dumcsizzunk. Az hogy puccos-e a hely, vagy sem nem erdekel, csak jo legyen a tap.
2016. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

"Tisztelete" jeléül mindig jó helyre ülünk be, ha nem is pont egy teljes menüt eszünk végig, csak mondjuk egy pohár bort iszunk a teraszon, akkor is.


A gyorsétterem, ahogy a neve is mutatja, akkor jöhet szóba, ha épp gyorsan ennénk valamit, és épp arra járunk.

Olyat nem tudok elképzelni, hogy "Cica, vegyél fel valami csinosat, ma meghívlak a mekiben egy hambira." Nagyjából ott beszélgettünk egymással utoljára...


Szülinapot, évfordulót, stb. ünnepelni pedig sima ügy, hogy elegáns étteremben, akár az övéről van szó, akár az enyémről.


És nem, nem vagyok pénzéhes.

Egyszerűen csak van az az értelmi szint, ahol az ember nem a mekibe ül be, ha jól akarja érezni magát, hanem étterembe. (És megkocáztatom, hogy itt vidéken még árban is ugyanaz!)


Gyorsétteremben randizni meg... hát hogy is mondjam...

Igénytelen.


Bár ahogy egyes pasikat elnézek, annyira odavannak, hogy nehogy a csaj lehúzza őket, hogy azon se csodálkozok, ha első randin beugranak a Tescoba és vesznek valami péksütit dobozos kólával...

2016. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
23 évesek vagyunk, végzős egyetemisták és nincs igénye egyikünknek sem ilyen helyekre. Ha mondjuk 28-30 éves leszek már vagy idősebb, és tartós kapcsolatban vagyok valakivel, akkor elviszem majd vacsizni, de ott is mondjuk leghamarabb ilyen féléves évfordulóra vagy ilyesmire.
2016. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Egyikünk sem szereti a felesleges snoboskodást, max cukrászdába vagy teázóba/kávézóba megyünk.
2016. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt, néha elmentünk, de mivel ugye diákok voltunk, azért nem túl sokszor. Most is vinném, ha lenne kit.
2016. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem szoktunk csak úgy elegánsabb étterembe járni, ha csak enni akarunk gyorsan valamit, tökéletes valami gyorskajálda. Ez nem tiszteletfüggő szerintem, egyszerűen kevés olyan alkalom van, hogy mindketten egyszerre ráérnénk egy kiöltözős vacsorára.
2016. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

#4


Azért elég pofátlanság rögtön az elején meghívatni magad mondjuk a Trófeába aztán potyázni egy jót.

2016. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#4-es jól mondja.

Én mindig puccos helyre viszem el a barátnőmet.

Gyorsétterembe a proli suta réteg jár és igénytelen.

Kb. ha ilyet mondtam volna bnőmnek annó,ott beszélt volna velem utoljára.

2016. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!