Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban hogyan szerezhetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban hogyan szerezhetnék haverokat? Akikkel többször eltudnék menni kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Hogy menjek oda egy csoporthoz? Nyílván srác haverokat keresnék. Nincsennek barátaim.


25/F



2019. okt. 6. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fiú fiú társaságot keres a gyakori kérdéseken, és nem homoszexualitás témakörben. Én itteni pályafutásom alatt ilyet még nem láttam, se nem vettem észre
2019. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:

Egy buliban tuti arulnak piat is. Sokan ott szoktak a pultnal beszelgetni, be kell csatlakozni. Tok, mindegy, hogy a zenerol, focirol, politikarol, vagy az ejszakai pillangokrol beszelnek. Elsore eleg csak egy megjegyzest tenni, hogy felfigyeljenek rad. Ha veszik a lapot, akkor ugyis azt mondjak, hogy jol beszelsz, koccintsunk. Onnantol mar rajtad all.


Kismillio ilyen lehetoseg van, ez csak egy pelda, hogyan lehet valahova becsatlakozni. De ugyanigy kerhetsz helyet egy asztalnal is, ha latod, hogy van meg hely ott. Ha nem tudsz okosat mondani, addig nyomogatod a telefont, es hallgatod a temat, nem fognak foglalkozni veled, maradhatsz, ameddig akarsz. Ha lesz valami, akkor pedig ugyis kozbeszolsz.


43F

2019. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a rocker tesó' írja, dobj be pár italt és dumálj másokkal ilyen egyszerű. Gyere rock koncertre, ott mindenki tesó :)
2019. okt. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!