Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondja ki a parom sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja ki a parom sex közben, oralis sex közben többször is a nevem? Kerdeztem mar töle is de csak mosolyog.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod, hogy a tiedet mondja? Lehet, hogy egy előző partner, akit ugyanúgy hívnak. Amúgy azért mondja, mert jól érzi magát, kedves felnőtt kérdező.
2019. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig azt kellene, hogy mondja: "Ecce homo qui est faba"
2019. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolja, mert nehezen tudja megjegyezni (vagy keveri a többi partnerével).
2019. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért mi a neved? Mondja inkább azt hogy "Tutti frutti party?"
2019. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Vagy azt, hogy "Mit sütsz kis szűcs, tán sósszegény sonkát sütsz te kis süsü szűcs?"
2019. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan van olyan felnőtt ember aki ezt megkérdezi? Értelmes ember tudja hogy azért mondja mert vágyik rád és nagyon jól csinálod azt amit éppen.
2019. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szex, ba ski szex. Q rva élet már, hogy ennyire hülyék is tudnak dugni.
2019. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Mondd meg neki, hogy ne mondja ki a neved. Elég gáz amúgy. Nekem is elvenné a kedvem.
2019. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@2: ez volt egész GYK-s pályafutásod legjobb kommentje. Itt kellene abbahagynod, mert az eddigi elmebaj után ez a gyöngyszem mindent felülír, innen lefelé vezet megint az út :)
2019. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Belegondoltam.


Szabóné Gáspár Marika

Szabóné Gáspár Marika

Szabóné Gáspár Marika


Hat.. engem nem izgatna fel

2019. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!