Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez idegesítő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez idegesítő lenne vagy hidegen hagyna? Vagy örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Ha tudnátok valakiről, hogy régen tetszett a párotoknak de nem jöttek össze mert az illető a saját neméhez vonzódik, azóta meg persze veletek van (a párotok), akkor zavarna ez vagy sem?

Itt most konkrétan arra gondolok, hogy nem lenne-e bennetek egy rossz érzés, hogy vele azért nem jöhetne úgyse össze mert nem hetero az illető de amúgy meg máskülönben mi van ha jobban tetszene ő neki mint ti? Vagy a "mi lett volna ha" nem zavarna titeket?

Persze mégha hetero lenne az a személy, akkor se biztos, hogy a párotok bejött volna neki, nem tetszhet mindenki mindenkinek de gondolom értitek a lényeget.

Vagy ez a kapcsolattól függ? Amúgy érdekel úgy is, hogy ti párotokkal heterok és egy leszbikus nő (aki régen tetszett a pasitoknak) vagy úgy is hogy heterok vagytok és egy meleg pasi az az illető (aki a barátnődnek tetszett). Bár lehet hogy nők és pasik ehhez máshogy viszonyulnak, nem tudom, csak szeretnék véleményt.

Vagy a kapcsolatotok minőségétől függ? Ha érzitek, hogy a párotok szeret, hetente ad nektek virágot, szeretne rátok időt szánni, gyakran érdeklődik irántatok, szervezi a közös programokat, akkor nem érdekelne, mert úgyis titeket szeret? Ezt most nyilván lányokra értem, mert férfiaknak például virágot nem szokás adni de rájuk is ugyanez vonatkozik, a kapcsolat milyensége.

Vagy hiába lenne meg mindez, titeket akkor is zavarna?


Én ilyen helyzetben vagyok de most a ti véleményetek érdekelne... egyszerűen elgondolkodtam ezen, hogy vajon mások hogy látják az ilyesmit.



2019. okt. 7. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:

A saját álláspontomat nem írom most le mert nem ez lenne a lényeg. Meg nem is szeretnék emiatt kritikát kapni. Ráadásul kicsit bonyolult is a viszonyulásom az ilyesmihez.

Tehát mindenkitől saját véleményt szeretnék. És még annyit tennék hozzá, hogy normális leszbikus nőre meg meleg pasira gondolok, szóval nem olyanra aki megjátssza vagy aki hazudik vagy akiről kiderül jó későn, hogy mégse az, hanem aki tényleg a saját neméhez vonzódik.

2019. okt. 7. 21:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy örülnétek neki, azt arra értem, hogy örülnétek, hogy az illető úgysem akar semmit a párotoktól.
2019. okt. 7. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én párom volt ilyen helyzetben régebben, de egyáltalán nem zavar ez. Legtöbbünknek sok ember megtetszik élete során, de csak kevéssel történik valami. Szerintem mindegy, hogy az illető azért utasítja vissza, mert meleg, vagy azért, mert nem kölcsönös a vonzalom.

Egyáltalán nem vagyok féltékeny azokra, akik korábban visszautasították a páromat, hiszen nincs okom rá. Ha két ember közül az egyik nem vonzódik a másikhoz, akkor teljesen felesleges azon rágódni, hogy mi lett volna ha... Hiszen ez azt jelenti, hogy nem illenek össze.


Igaz, nálunk nem a virág mutatja a szeretet erősségét, de nem érzem úgy, hogy a párom kevésbé szeretne engem azért, mert régen más is tetszett neki, akivel nem jött össze. Hacsak nem 14 évesen találsz életre szóló szerelmet, akkor teljesen normális, hogy voltak előtte más szerelmei is.

2019. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek önértékelési problémáim, így nem vagyok féltékeny, pláne nem ok nélkül. Ha valakivel összejövök, akkor abban teljesen megbízom és ezt fordítva is elvárom. Nem két perc alatt szeretek bele valakibe, ahhoz jól kell ismernem a személyiségét, mire ez eljön, addigra kialakul a bizalom is. Okkal sem vagyok mondjuk féltékeny, ha valaki visszaél a bizalmammal, ott a kapcsolatnak vége.


Az nem ok a féltékenységre, hogy régen tetszett neki a nő. Nem érdekel a "mi lett volna ha", mert ilyen helyzetben nincs HA. Nem történt semmi és kész. Mindegy ki miatt, ahhoz, hogy történjen valami, két ember kell. Nekem is volt életem során több viszonzatlan vonzalmam, mindegyiken túltettem magam, mindegyiket lezártam, felületesebben néhányan még mindig az életem részei haverként, de nincs bennem vágyakozás irántuk. Miért ne lenne erre ő is képes? Egészséges embernél szerintem ez így működik. Ha pedig megjelenik fantázia vagy kósza ábránd szinten más, hát jelenjen, arra sem leszek féltékeny. Egyáltalán nem akarom uralni a gondolatait, azt abszurd és beteg dolognak tartom.

2019. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!