Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? :D egy barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? :D egy barátommal beszélgettem és azt mondta hogy ő egy y és kettő x a pasim pedig kettő y és egy x . Ez vajon mi? :DDD

Figyelt kérdés
azt mondta jöjjek rá magamtól de fogalmam sincs :D
2010. júl. 16. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kromoszómákra fordítva (XX kromoszóma a lány, XY a fiú ugye): a barátod inkább nőiesnek érzi magát, a pasid pedig inkább férfias, de a hajlam a másik nem felé mindkettőjükben megvan.
2010. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet ő se tudja.
2010. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sőt, a pasid esetében talán azt akarta mondani, hogy nagyon férfias? Fene tudja, gondold végig.
2010. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen baromság lehet...XD

Talán kromoszómák:D Igaz én csak XX és XY-ról hallottam eddig. Vagyis lehet ő nem tartja magát olyan férfiasnak, mint a pasidat.XD Ami rá nézve gáz.

Bocsi, ez most az én agymenésem helye volt... a kérdezővel várjuk a helyes megfejtéseket.:D

2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kromoszóma szám nem?
2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
olyan hogy YYX nincs de XXY kromoszóma állomány esetén az illető Klinefelter-szindrómában szenved: "Férfiak ilyen szindrómával általában sterilek, hosszabb végtagokkal rendelkeznek, gyakran félénkek, csendesek, lassan beszélnek, diszlexiások. Pubertás során egyeseknek nőies mellük nőhet."
2010. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a kromoszómák jutottak eszembe, de ebben az esetben a barátodnak elkellene egy jó vastag genetika könyv...

Mi az hogy XXY meg XYY??? Már nem azért, de szegény gyereknek három szülője volt? (A pasidnak ebben az esetben legalább két apja volt -.-") Ez óriási baromság.

Na mindegy, elég érdekes módon fejezte ki a férfiasság mértékét, feltéve, hogy erre gondolt.

2010. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az is lehet, h hermofrodita, vagy csak simán azt akarta kifejezni, h ő többet ér mint a pasid
2010. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de ez nem ilyen biológiai dolog.. igazából ő szerelmes belém és valahogy így fejezte ki hogy én a kettő y és egy x -et választottam valamiért.. nemértem.:D
2010. júl. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!