Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverját átvertük h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverját átvertük h belé vagyok szerelmes és a barátommal már szakítottam és ő vele így beszélgettem hogy járjon velem de csak viccből és azért jól esett hogy így foglalkozott velem. Nem tudom foglalkozzak vele vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mondom azt, hogy egy csaj megérdemelne egy kiadós verést, de te ilyen vagy.
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szebb időkben a hozzád hasonlókat kopaszra nyírták és meztelenül rugdalták végig a főutcán.
2010. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz vele, hátha belészeretsz, és utána kidob, mikor mindez kiderül.
2010. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nyomorék
2010. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a barátom mondta h így szivassuk meg mert beszólt neki vagy nemtom miért ezért ne engem ítéljetek el
2010. jún. 30. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányok tőled, ribanc. Tehát még a barátod kutyája is vagy. Ész, Önbecsülés, Empátia = 0.
2010. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom mondta h így szivassuk meg mert beszólt neki vagy nemtom miért ezért ne engem ítéljetek el"


Akkor sem ez a megoldás. El lehet ezt intézni normálisan is. Ha az illető legközelebb "súlyosabb" dolgot követ el, mondjuk rálép a barátod lábára, meglöki, akkor meg is ölitek?

2010. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!