Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerulhetnek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerulhetnek vele kapcsolatba? Rairjak?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi (26 eves), korabban is tetszett, de nem ismertuk egymast. Es akkor volt egy hosszu kapcsolata is (7eves). Majd ezzel a lannyal kulon mentek, es kb 1 ev utan bejelolt. Mivel nem vagyok nagy kezdemenyezo, es kicsit a regebbi szokasokat vallom nem irtam ra. Viszont minden heten belajkol egy kepem, ma is ezt tette, de konkretan a boritokepem (mar nem volt tobb kep amit tudott volna, mert mindegyiket belajkolta, hogy a viragos kepem lajkolta (csokor van rajta)) ra is akartam volna irni, viszont pont egy kep szembe jott velem, amin lattam, hogy van baratnoje. Miert lajkolja be akkor minden heten legalabb 1 kepem, mindent ami az adatlapomon van, ha van baratnoje? Annyit tettem, hogy meg 1 hete en is viszonoztam. Szerintetek erdemes lenne kezdemenyezni vagy pofara eses lenne a vege?
2019. okt. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj akivel 4 éve alakulóban volt a kapcsolat és bármit megosztottam egyből lájkolta, kommentelt. Én is elkezdtem gondolkodni ahogy te hogy miért, aztán jól döntöttem hogy nem lett vele semmi, ugyanis kiderült hogy ez volt a szokása hogy minél több srácot szemelt ki magának és azokat fenntartotta hogy tudjon válogatni. De miközben lájkolt, szinte minden este ápolta őt egy srác. Ezek a fajta emberek csak biztonsági tartaléknak nézik a másikat.
2019. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy...mi? Hetente egyszer feldob neki egy képet, vagy posztot a facebook rólad, belikeolja, és te egyből elméleteket szősz? Vagy én tulajdonítok az ilyesmiknek túl kevés jelentőséget, vagy te túl sokat.

De mindezt félretéve: biztos, hogy van barátnője, nem csak egy lány baráttal, vagy rokonnal közös kép? Ha igen, akkor így jártál. Több visszajelzést várt volna, vagy valami kezdeményezést, vagy egyszerűen más rámenősebb volt, ami tetszett neki, vagy jobban megfogta, és érte már cselekedett...stb. Az is lehet, hogy egyáltalán soha nem is tetszettél neki. Én is sok mindenkinek like-olgatom a képeit, vagy bejegyzéseit, mikor épp mit dob elém az algoritmus. Van párom, szeretem, nem érdekel senki. Ha valaki elém állna egy ilyen történettel, biztos kinevetném, még ha nem is egyből az arcába.

Szerintem nőj fel egy picit, tedd túl magad ezen a dolgon, és legközelebb legyél kicsit határozottabb, ha akarsz valakitől valamit.

2019. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fel eve nem tettem ki semmit, ezert is furcsallom, mert nem osztok mar meg semmit magamrol. Tehat mindig ram kell keresnie, csak ugy nem dob fel neki semmit. De persze igazatok van, csak ma mar egyaltalan nem konnyu az ismerkedes, es hat valahol felek nyitni a masik fele, mert mivan ha.. de koszonom! Megfogadom!
2019. okt. 9. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőjének akar, csak megdugna mellette. Ha ilyen kúrólájkot osztogató egysejtű. Amúgy, az olyan nem csak neked osztja, nyugi bele.
2019. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne irj rá.Ha akar tőled valamit,irni fog.Várd ki,hogy ő kezdeményezzen.
2019. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!