Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kéne vernem a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kéne vernem a fejemből, vagy engedjek a vágyaimnak?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, párommal 6 éve vagyunk együtt, egykorúak vagyunk. Előre leszögezném, hogy nagyon szeretem őt! Viszont ő mindig is visszafogottabb természetű volt, mint én, mind szexuális, mind egyéb téren.

2-3 éve még jobban engedett a spontán vágyaimnak (szex parkban, utcán, próbafülkében, stb.), de ez később abbamaradt, és a szexuális életünk elég egyhangúvá vált, és a négy fal közé korlátozódott.

Én nem akarom őt olyanba kényszeríteni, amit ő nem akar, ezért nem is nagyon hozom fel a témát, de én nagyon vágyom valamiféle változatosságra, értek ez alatt vad szexet, szexjátékokat, anális szexet, akár a "lebukás veszélyét".

Most pedig, ahogy elkezdődött a félév az egyetemen képbe került egy srác, aki hihetetlenül elcsavarta a fejemet. Az eddigi rövidke beszélgetésink alapján azon túl, hogy iszonyú okos, nagyon bevállalósnak, és vadabb természetűnek tűnik, mint a párom. Ha látom, csak arra tudok gondolni, hogy milyen isteni lenne vele a szex.

Igazából nem akarom megcsalni a páromat, mint írtam, nagyon szeretem őt, de azt is érzem, hogy valami többre vágyom, amit lehet, ő nem tudna megadni. A másik srác iszonyúan piszkálja a fantáziámat, de hosszú távon kapcsolatban nem hiszem, hogy jól működnénk együtt, egy jó dugásért viszont nem érzem azt, hogy megérné eldobni a páromat, és a hat éve tartó kapcsolatunkat.


Mit tanácsoltok?

Meg kellene tennem, vagy elmúlhat a vonzalom? Még legalább a félév végéig a sráccal együtt dolgozunk egy projekten, tehát még legjobb esetben is 2 hónapig kellene ellenállnom.


2019. okt. 9. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Mostani parod anyagi helyzete milyen? Gazdagok?
2019. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 A kérdés szempontjából ez miért releváns?

Egyébként nem gazdag. Átlagosnak mondanám.

2019. okt. 9. 21:21
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez neked egyáltalán kérdés, hagyd a "párod", hadd találjon egy normális nőt!
2019. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Jobb ha most szépen elválsz a párodtól. Az ilyen kisértések mindig ott lesznek. Előbb utóbb engedsz is egynek, kettőnek.
2019. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
És még a pasikra mondják, hogy éretlenek...
2019. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretnéd, ilyen álmodba se jutna eszedbe!
2019. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tiril ***** válasza:
82%
Úgyis fogsz a háta mögött sunnyogni, valószínű majd meg is csalod. Arra kérlek, szakíts a pároddal és hagyd őt békén örökre, majd remélhetőleg talál egy lányt aki majd megbecsüli, mert te nagyon nem érdemled meg őt, nem való neked komoly kapcsolat.
2019. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

jesszus...


komolyan mondom hagyd el a párod.

2019. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%

"Én nem akarom őt olyanba kényszeríteni, amit ő nem akar, ezért nem is nagyon hozom fel a témát, de én nagyon vágyom valamiféle változatosságra..."

Ez az! Ezt bírom a nőkben. :D Adott egy probléma, de neeem, nem a pasikával kell ezt tisztázni, hogy ki mit akar, ki mit tudna áldozni, hogy jobb legyen, neeem. Ha valami nem stimmel, már viszket is a nuni és egyből találnak maguknak olyat, akivel ugyan hosszútávra totálisan alkalmatlan lenne, de azért a nuni bizsereg. :D Ha valami elromlik, nehogy megjavítsd, még a végén jól működne. Dobd ki, vegyél másikat. Idiot.

2019. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Rockarc ***** válasza:
92%

Hat, ha neked valook az, hogy nem donget meg a vilag osszes helyen mindenfele pozokban, akkor engedd el a mostani baratod. Az uj sraccal csak egy numerara tervezel amugy is, tehat arra sem kene nagyon mocorognod.


Ez mind fejben dol el. Ha fontos a kapcsolatod, akkor megoldast keresel arra, ami hianyzik. Kozos megoldast. A baratoddal. Azert nem tudod ertekelni, hogy melletted van, joban, rosszban, mert ez mindig is igy volt, termeszetesnek veszed. Nelkule meg aztan jol el lennel kenodve, keves a rendes srac a mai vilagban. Megvalaszthatod, hogy melyik uton menj tovabb, de sokaknak tenyleg trauma kell, hogy felfogjak, hogy milyen jo eletuk van, es mennyi mindent elveszithetnek.


43F

2019. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!