Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le a félelmem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem és engedjek a vágyaimnak?

Figyelt kérdés

Szóval rengetegszer elmélkedek egy olyan dologról, amit régóta szeretnék átélni. Arról lenne szó, hogy kikötözve egy pasi egy vibrátorral, a kezével és a nyelvével orgazmushoz juttat, majd tovább "ingerel" megállás nélkül, amíg megint el nem élvezek. Barátom benne is lenne, én pedig már a gondolattól is benedvesedek, eszközök megvannak, de ahányszor kiköt engem elfog a pánik és kérem, hogy álljunk le. Már eddig kétszer mondtam le az alkalmat.

Ja igen és betapasztaná a számat, hogy ne sikítsak, ha nagyon érzékeny ott lent, de attól meg azért félek, mert így nincs menekülőszó.


Valami ötlet? Az értelmes válaszokat köszönöm, perverz és hasonló privátokat NEM kérek.



2015. szept. 20. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Én meg imádom a macskákat de macskaszőr-allergiám van. Egy cipőben járunk.. :/ Én sem kérek perverz priviket. köszi
2015. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván lenne itt most sok élő szájbetapasztó jelentkező. :D Tekintsünk el ettől. Szerintem félsz az ismeretlentől, nem vagy pánikbeteg kicsit? Ez csodás fantázia. Már volt alkalmam csinálni barátnővel ezt. Gyakorlatilag ájulásig kényeztettem így.
2015. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jelezni nem csak szóval lehet a partnernek.

Mitől félsz igazából,ezt megkérdezted már magadtól?

Ez neked csak jó és még jobb lehet,a kettő közül melyiktől félsz?

2015. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem kösse be a szádat, úgy izgalmasabb... :D A félelemtől csak jobban fogod élvezni! Ha a rabszolgája vagy, úgyis azt tesz veled, amit akar!
2015. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Próbáld ki, hogy a kezeid nem köti ki, hanem csak a lábaid kötözi ki, hogy ne tudd összezárni. Ha könnyebb úgy, kösse be a szemed, hogy csak az érzésre koncentrálj, semmi másra.


Van benned valami félelem, vagy nem bízol meg teljes mértékben a barátodban, az okozza.

2015. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez a Lilla valami pszichológus vagy mi a fene? Csak azért mert ha igen, akkor adja vissza a diplomáját gyorsan, addig amíg nem árt többet.
2015. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne, ha először nem kikötözve próbálkoznátok?
2015. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Van az az érzésem, hogy még sok kérdésnél fogunk találkozni, kedves 48%-os...
2015. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy nem nyert, nem pszichológiából diplomáztam.
2015. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Kész szerencse. Miért is találkoznánk amúgy még sok kérdésnél? Nekem nem ez az oldal az életem.
2015. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!