Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy a baratnom erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy a baratnom erre kolt?

Figyelt kérdés
Jol allnak a szulei, viszont nincs a feneke ala tolva semmi. Dolgozik, de otthon semmibe se kell beleszallnia, mindent magara kolt. Amivel persze nincs baj, de jo lenne mar osszekoltozni, kozosen egy uj eletet kezdeni. De ehelyett o LV taskat es Bvlgari fulbevalot vett. Igaz ezekre majdnem 1 evig sporolt. Mikor ezt felhozom annyit mondd “o penze, azt csinal vele amit akar, meg nem elunk egyutt”. Rendben, de igy nem is fogunk, mert elmegy luxus cikkekre. Mert ugye az idiot* baratnoivel ezen versenyeznek. Hogy gyozhetnem meg, hogy ez nem helyes?
2019. okt. 10. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, nem tudod meggyőzni, és amúgy is "ő pénze".

Ha esetleg oda kerül a sor, hogy egy háztartásban lesztek, ki kell jelölnötök milyen pénzt költhet ő magára, és te magadra.

2019. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Arra költ, amire akar.
2019. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem lesz ilyen. Nem azt mondom vasaroljon, de ne 300ezres tetelekbe. Majd ha oda kerulunk, hogy nem lesz gond megvenni oke, de 1 evig sporolgat ra. Mennyi mindenre lehetne ezt kolteni.
2019. okt. 10. 11:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő értékrendje szerint ez kell, szerinted meg nem. Ha erre vágyott és a saját pénze, akkor nem fogod tudni meggyőzni, hogy ne költse erre a pénzét.
2019. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tűnik neki ezek a dolgok a fontosak, én menekülnék. :D
2019. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Arra kolt,amire akar,meg egyuttelesnel is. Nekem sok lv taskam van megse ugat bele az elettarsam,mire koltok. Mi kozod hozza,h a sajat keresetet mire kolti?? Felhaborito az elmaradt beszukult gondolkodasod.
2019. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha a saját pénzéből spórolja össze, akkor nem lesz jogod beleszólni akkor sem, amikor együtt fogtok élni. Az meg, hogy kinek mi a normális teljesen emberfüggő. Amikor még nem álltam jól anyagilag, volt olyan, hogy egy évig spóroltam egy 2 hetes utazásra és hiába költhettem volna csomó másra azt a pénzt, én erre akartam költeni és senkinek sem hagytam volna, hogy beleszóljon.
2019. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor ezt felhozom annyit mondd “o penze, azt csinal vele amit akar, meg nem elunk egyutt”. Rendben, de igy nem is fogunk, mert elmegy luxus cikkekre.


En a helyedben azt mondtam volna, rendben, de igy nem is fogunk egyutt elni, mert aki ilyen koltekezo, az nem hozzam valo.

Gondolj bele: ha egyutt eltek, attol o nem fog megvaltozni. Ugyanigy kolteni akar majd ezekre. Igy nem lehet lakasra, nagyobb lakasra, autora sporolni. Igy nem lehet gyereket vallalni, kozos jovot epiteni, hogy az egyikotok a fizeteset a sajat hobbijara elkolti.

2019. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha közösen tervezne veled, akkor inkább a közös életre gyűjtögetne, nem pedig márkás luxuscikkekre.


Bár annyira nem tudom megérteni, mert én sokkal egyszerűbb lány vagyok, és eszembe nem jutna ilyenekre költeni. 😃

2019. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni akkor se ha összeköltöztök.Nagyon külömböző a felfogásotok,jobb ha vártok még az összeköltözéssel.
2019. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!