Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis a gamer baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis a gamer baratnom?

Figyelt kérdés

A baratnommel fekudtunk az agyon,es kitalalta,hogy kerdezz-feleleket jatsszunk.Mondom reszemrol OK.

Eleinte minden jol ment,rohogcseltunk...Azutanjott ez a kerdes:Hogy a Playstation2 gamepad mukodik a playstation1-nel is.

Azt feleltem ra,hogy :Nem tudom de kur.ara nem is erdekell!

Errefel elrohant,es a mobiljat s veszi fel azota :/


2015. ápr. 12. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szanalmas. Ezen kiakadni..
2015. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jol tudja pedig,hogy nem vagyok annak a "vilagnak" a hive.
2015. ápr. 12. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem kellett volna azt mondanod,hogy k"""ra nem erdekel. Neki ez a tema fontos meg akkor se illik ilyet mondani ha igy gondolod. Engem a muveszetek erdekelnek a baratom programozo , semmit se ertek mikor magyaraz de mindig vegig hallgatom es soha nem mondanam hogy nem erdekel valami ami neki nagyon fontos

18/L

2015. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
mit huuuhh? egy ilyennel mit akarsz kezdeni?? Legyen eszed.
2015. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes barátnőd van.

Hány évesek vagytok?:P

2015. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#7. 5-6max.
2015. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Én már szakitottam ilyesmiért!

De nem pont ilyen volt a szitu.

Hanem vita volt amiért fogtam magam és otthagytam a csajt.

Számomra nem megengedhető h egy nőnek fontosabb a hobbija mint én (pláne ilyen mint a játékok és szgép) Amiből még vita is van. És persze én ezt hallgassam végig? Na kössz nem. Az ilyenek házasodjanak össze a PC tornyukkal meg a playstationjükkel vagy xboxukkal.

2015. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 teljesen igazad van. Menjenek a pics.ába az elkapatott anyukájukhoz .
2015. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15 eves...En meg 14 :D

Figyi azert irtam,hogy huhh mert en nem hiszem,hogy haragudnom kellene ra vagy ilyesmi.De tuti,hogy nem normalis dolog.

Arra gondoltam,hogy meg mondom neki a megoldast es akkor elohozakodok ezzel az egesszel,hogy jobban megbeszeljuk!Felek a kesobbiekben is osszeveszhetunk ha most nem beszeljuk meg.

Keresem a valaszt a neten de nem ertek hozza :D Sose voltak ilyen kutyujeim :/ Egy regi olcso gyenge szamitogepem van csak.

2015. ápr. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!