Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasid valentin napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid valentin napra drága erotikus masszázst ajándékozna neked (nő lenne a masszőr, nem férfi) annak örülnél, vagy felháborodnál?

Figyelt kérdés
A női masszőr miatt úgy gondolom nem lenne nagy probléma a dologból. Nem zavarná annyira hogy meztelennek kell lenni mintha egy idegen férfi előtt kéne.

2019. okt. 11. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A masszázs teljesen jó ötlet. A valentin nap megünneplése meg egy oltári nagy baromság.
2019. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? Meg kell kérdezni miért kaptad. Ha meg az ajándékozó vagy akkor meg tudnod kell előre, hogy örülne-e neki a párod. Mi a célod vele, burkolt célzás? (ezt is tudod kell hogyan fogadja)
2019. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem célzás. Amikor vicces sztorikról beszéltünk, elmesélte hogy tiniként egy barátnője tanította meg csókolózni. Ebből gondoltam rá hogy talán tetszene neki egy erotikus masszázs neki ha nő a masszőr. Ha férfi lenne a masszőr az engem nagyon zavarna és őt is szerintem.
2019. okt. 11. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Masszázs nagyon egészséges, a meztelenség is oké, de ne legyen erotikus (önmagában a meztelenség nem az és nem is zavar). Ez olyan megalázó lenne, mintha prostihoz küldene.
2019. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon nem örülnék egy ilyen ajándéknak. Lehet hogy ki is akadnék. De leginkább azért, mert nem ismer a párom annyira, hogy tudja, hogy kb a hideg ráz az ilyenektől
2019. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "pizsamás" száraz thai masszázzsal nagyot nem hibázhatsz, én szégyenlős és csikis is vagyok de ezt imádom.
2019. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg vannak bi hajlamaim, és sokat beszélgetünk erről, ezért nem háborodnék fel, de azért nem is örülnék.

Szerintem hagyd.

2019. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nő a masszőr és EROTIKUS masszázsról van szó, igen felháborodnék, nincsenek ferde hajlamaim.


Ha férfi lenne a masszőr örömmel elfogadnám.

2019. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Névnapomra kaptam már egy órás teljes test masszázst a férjemtől ajándékba, hihetetlenül jól esett, egyik legjobb húzása volt :) DE! Csak rendes, frissítő, nem erotikus masszázs, ez utóbbira nem mennék el, (függetlenül, hogy férfi vagy női masszőr lenne) de nem is jutna ilyen az eszébe szerintem. Az ilyet érdemes lenne előre tisztázni a pároddal, mert rosszul is elsülhet.
2019. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!