Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha?

Figyelt kérdés
egy fiu sír egy l?ny utän?
2010. júl. 16. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy, édes :) de csak ha a fiú egyébként fiú módjára viselkedik, és nem egy kis puhap*csű, aki mindenen elsírja magát.
2010. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"...tudod bolond, aki sír egy lány után..."

Nem annyira ciki...

2010. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 3 hónapja mindennap sírok szerelmem után..26.
2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem egy komoly kapcsolat után természetes,hogy egy fiú is sír.Persze ne kuporogjon az ágyán egész nap sírva miközben nassol.Az,hogy sír nem gáz.

15/L

2010. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki, a fiúknak is vannak érzései, ugyanúgy mint a lányoknak. Ti miért különböznétek???
2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem füvesnek hisznek, mert folyton bőgök.

bár én lány vagyok, de így se jobb --> bőgőmasina.

L/17

2010. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ejj, szivem... De buta kérdés...

Nem ciki! :)

Csak találd meg a határvonalat..

Van egy ismerősöm, aki nem egyszerűen sír, hanem hisztizik. Na, az ciki... De önmagában sírni nem az... A fiúknak is vannak érzéseik:)


20L

2010. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Egy fiunak is ugyan úgy vannak érzései mint egy lánynak.
2010. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tapasztalataim szerint vannak fiúk akik még a lányoknál is sírósabbak. Az én barátom mindenen sírt többek között ezért is hagytam el, nem találtam férfiasnak
2010. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez édes,nem vall igazán egy férfira h sirjon,de ha tényleg sir,annak akkor van oka azt jelenti.Mindenesertre ne a lny elött tegye,mert ezzel csak azt éri el,h ha amugy se tetszik a lánynak,még joban fent foja hordani az orrát,és talány hülyitzeni is fogja.Szóval errol neki em kell tudnia,de ha majd talán komolyra fordul a dolog,jol fog esni a lánynak ha egyszer elmeséli,h még sirt is miatta:P
2010. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!