Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok megfelelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok megfelelési kényszeres nő? L21

Figyelt kérdés
Osztálytársam szilikont tetetett be mert a barátja keveselte, a másik keres harmashoz lányt pedig csak fél éve járnak és még sorolhatnám.

2019. okt. 13. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jobb pasival járnak,mint ők maguk.
2019. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem mit csodálkozol, ilyen mindig is volt és lesz.
2019. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint én is szoktam elégedetlen lenni önmagammal (bár plasztikáztatást nem vállalnék soha emiatt), de nem okolom az ellenkezō nemet ezért. Nem megfelelésbōl szeretnék változni, hanem önmagamért.
2019. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó családi háttérben nőttek fel. Vagy együtt se éltek a szüleik, vagy ők is súlyos lelki problémákkal küszködtek.
2019. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők választották. Biztos választhattak volna olyan fiút is akinek úgy lettek volna jók ahogy, de őket nem vették észre
2019. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom valami Mr.Jóképű az adott férfi így "neki elnézzük" felkiáltás van.


Természetesen ez fordított nemekkel is létező jelenség.


Beteg faj az ember.

2019. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Pasik es az elvarasaik.

Es egyre rosszabb lesz.

2019. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki olyan párral van, amilyet választott.
2019. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a média is nagyban felelős, már tinikoruk óta befolyásolja az embereket. Még a modellek is csak photoshop után kerülnek a címlapra, reklámba, szóval még a 'krém' se úgy néz ki, mint amit a média sugároz.


A másik meg a tinimagazinok, főleg ugye lányoknak. Ilyen legyen a sminked, így csináld a hajad, ezt a ruhát vedd meg, és akkor tetszeni fogsz a férfiaknak. Az egész egy nagy reklám más cégeknek. Milyen jó biznisz serdülő lányokat kihasználni.

2019. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik hármashoz keres lányt, ott ő maga is akarja. Különben megmondaná, hogy nem és kész.
2019. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!