Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Hallottad már azt, hogy mindenkinek más tetszik, más az ízlése?

Van, akinek ez, van akinek az..stb.


Egyébként vékony, sportos, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytató, nem dohányzó, nem alkoholt fogyasztó, nem önző, nem agresszív, nem hűtlen..stb. férfi jön be. Nem akarok litániát írni.

2019. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ez alapján nem fogsz tudni leszűrni semmit. Pl ha az 1.válaszoló elé tennénk két srácot az általa megadott paraméterek apapján, nem biztos hogy mindkettő egyformán bejönne neki
2019. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem a srácok jönnek be, hanem a férfiak. A tudatosság, határozottság és intelligencoa tetszik, de inkább a kimért, megfontolt típus, de azért értse a viccet. Mégis úgy kepzelem, hogy én nelem kell a viccesebbnek lenni kettőnk közül, akivel mindig történik valami lehetetlen, amin ő csak jót szórakozna, de azért óvjon, nehogy bajom essen.

És fontos, hogy legyenek elvei, legyen tartása, amiért felneznek rá mások, többek között én is, de ne éljen vossza ezzel, ne értékeljen le másokat.

2019. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!