Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Támogattatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Támogattatok már nőket anyagilag?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 10:58
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

El is tartottam exemet egy db-ig.


És nem, nem volt tőle lelkesebb.

2019. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nem, pedig kipróbálnám, mert vonz a szitu. De sokkal könnyebben találni pénz nélkül lányokat, úgyhogy feladtam. Talán majd egyszer, ha lesz olyan lány aki nem tűnik el.

30F

2019. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

igen


42/F

2019. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos igen. Bár kölcsönről volt szó, de annak a pénznek búcsút mondhatok. De ezért, és azokért a sok szemétségért, hazugságért, érzelmi zsarolásért, megcsalásért, játszadozásáért, hálám a sírjáig üldözni fogja :) (plusz még van pár sorstársam hasonló célokkal, volt akit én világosítottam fel ki is az a nő, bár már ő is kezdett látni).
2019. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, kipróbáltam.
2019. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Akaratos is lett tőle, amikor átmenetileg munkanélküli lettem és vésztartalékból éltünk, hisztizett és akart.
2019. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


Szerintem ez egy FÉRFI számára alap, főleg, ha a lány még sulis.

2019. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: aki még nem felnőtt, az ne akarjon felnőtteset játszani.
2019. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bő két évig egy egyedülálló anyukát, előre megbeszélt összeget adtam. Én "szakítottam" vele, mert többet akartam tőle, de ő sajnos nem akarta. Lezártuk normálisan. A mai napig egy szép emlék.
2019. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Szerencsére nem szorulok rá 😊 ! Bár az tény hogy van amiért talán fizetnék (bakancslistás vágy ) de mivel hányok az örömlányoktól ezért ez nem fog összejönni.
2019. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!