Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akiknél a férfi külseje fontosabb az anyagi helyzeténél?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én. Nem tudom te milyen körökbe mozogsz de az en ismeroseimnek nem ez a legfontosabb.
2019. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ez egy igen szomorú kérdés... A kérdezőben már fel se merül, hogy esetleg a belső is fontos lehet... csak a pénz vagy a külső.
2019. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szomorú, de mégis tény. Ahol élek, kocsi nélkül örök magányosság vár egy férfira. Totálisan mindegy az is, ha egy önmagára igénytelen, csúnya kis görcs, megfelelő anyagi helyzettel simán ellensúlyozza.
2019. okt. 14. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, 20 milliós autóm van, még sincs nőm...
2019. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán kellene megerőltetni magadat, hogy legyen valakid, sőt, szerintem kezdeményeznének is páran, ha meglátnák a kocsidat.
2019. okt. 14. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, lehetsz te egy Adonisz pasi is, ha nem tudsz bánni a pénzzel, minden sz..rra elköltöd. Nem lehet veled jövőt tervezni, mert pl. 30 éves korodra sincs semmi megtakarításod.

Ez így nem oké.

2019. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen.


HA, a nő/nő családja gazdag és a pasi fiatal és jól néz ki.


Tapasztalat!


Van egy haverom, olyan Enrikque Iglesias klón. Ő szórakozóhelyen a sulis kislányoktól a dögös MILF-ekig bárkit felszed egy dugásra vagy reggelig. Aztán hiába akar komolyabbat tőlük, amint megtudják, hogy portás egy irodaházban, 170-ért, akkor azonnal offolják.

2019. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez meg miféle kérdés? Ha jóképű vagy akkor semmi se számít mert alapból hatalmas előnyöd van. Na jó azért egy normális ruha nem árt...
2019. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen fontosabb a külső az anyagi helyzetnél.
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

> Nem igazán kellene megerőltetni magadat, hogy legyen valakid, sőt, szerintem kezdeményeznének is páran, ha meglátnák a kocsidat.

Dehogy kezdeményeznek, pedig a kocsimat mindenki megnézni. Valami gold diggert tudnék szerezni, de minek?

A nők többségét többnyire csak és kizárólag a kinézeted, azon belül is az arcod érdekli. Lehetsz takarító is, ha jóképű vagy, sokkal sikeresebb leszel, mint bármelyik pénzes ember. Igazából az esetek 90%-ában semmi más nem számít, csak hogy mennyire vagy "jóképű".

2019. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!