Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasid telefonjában teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasid telefonjában teljesen véletlenül belefutsz egy bikiniben pózoló, nagy mellű nőről készült képbe! Hogy reagálsz?

Figyelt kérdés
Állítása szerint még a kapcsolatotok előtt kapta és elfelejtette kitörölni
2019. okt. 14. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Megkérem rá, hogy most törölje ki.
2019. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
"b.szki, ez nem is az én telefonom!"
2019. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmit, hagy nézegesse. Úgy is engem szeret, úgy is én vagyok a legvonzóbb számára. Én ugyan úgy megnézek egy fullos bikinimodellt még akkor is ha nő. Simán elbeszélgetünk arról, hogy vonzó-e valaki vagy mi nem tetszik rajta akár férfi akár nő. Aki balhét csinál abból, hogy a párja megnéz néha egy nagy mellű nőt akihez semmi köze nincsen és nem is lesz annak sok komoly gond van fejben.
2019. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy olyan képről van szó, amit egy másik nő küldött neki magáról korábban...
2019. okt. 14. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondanàm neki: hogy az igen nyuszi,van àm melle a csajnak.

Mire ő: az lehet hogy nagy neki, de a legtökéletesebb még mindig neked van! :)


Történt hasonló màr. Viccesen le lett reagàlva, magàtól letörölte a képet.

2019. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Véletlenül? Haha 😀

Nem érdekel. De tényleg. Nekem is van ilyen képem, egy srác isteni felsőtestéről, amit nem törlök. Neki is vannak nagy, de tényleg hatalmas mellű nők a telefonján. Minimum 2 az ismerőse Facebookon. Na bumm. Az érdekel velünk mi van, nem az, hogy mire veri ki, mikor nem velem szexel. Sőt, nem is biztos, hogy erre, hogy egyáltalán nézegeti. Na jó, azért valószínű 😅 De én nem látom ezt valós, megoldandó problémának, míg azt nem látom, hogy most is küldözgeti a csaj, s ő kéri, vagy nem tudja/akarja magától leállítani. Vagy ha nem beszél az illetőről (lelkesedéssel, nem úgy, hogy ba

... , rámírt ez a rongy, s egyből képekkel bombázott, azt hitte nekem ennyi elég, de csak rárántottam, több nem volt benne, vagy opcionálisan egyéb hasonló reakció, vagy csak értetlenül vállat rándít, hogy nem érdekes, vagy kiakad, de tényleg őszintén, hogy ugye nem akarsz ezen pörögni, mert elfelejtette már ezer éve átválogatni a messengerről mentett képeit)

2019. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen sosem fordulna elo, eletemben nem neztem bele a telefonjaba egyik pasimnak sem.
2019. okt. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak letöltötte valahonnan vagy valami haverja küldte neki akkor oké, semmi gond. Ha a képen szereplő csajtól kapta mert már olyan viszonyban vannak hogy ilyeneket küldjenek egymásnak, akkor lapát. De ha még a kapcsolatunk előtt kapta a fotót és csak simán nem törölte ki, amennyiben most nem csap hisztit a törlés miatt akkor se akadnék ki.
2019. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!