Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhonnan azt hallom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhonnan azt hallom, hogy milyen helyes vagyok, tinderen mégse tetszem egyetlen vonzó nőnek sem. Ez a tinder sajátossága vagy valójában nem vagyok helyes?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 13:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat: hogy aki neked nem tetszik, aszerint hogy nézel ki.
2019. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11

Azok a nők futnak utánam.

2019. okt. 15. 13:46
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de akkor mi a kérdés? Nem tetszel azoknak, akik neked igen. Akkor bármiben jobb lenne, ha az anonim felhasználók többségi véleménye az lenne, hogy de, Pistike, egészen biztosan helyes vagy?
2019. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A számodra vonzó nőknek a te külsőd nem elég vonzó. Talán ezzel a ténnyel kellene kezdened valamit, kérdező. Legelső körben tudomásul venni. Másodsorban utánanézni, milyen szempontok alapján kellene változtatnod rajta. (Az ÖSSZHATÁS a lényeg.) Harmadrészt pedig felmérni a változtatási lehetőségeidet, és bővíteni azok körét. Negyedrészt végrehajtani ezeket a változtatásokat.
2019. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy meg akarok változni, hogy megfeleljek mások elvárásainak? Nem akarok megfelelni senkinek. A kérdés nem erre irányult, nem kértem tanácsokat, hogy hogy kéne megváltoznom. Nem is panaszkodás volt, hogy miért nem tetszem, azoknak, akik nekem.

A valódiság pont azáltal veszik el, ha megpróbálsz megfelelni másoknak.

2019. okt. 15. 14:02
 16/21 Rockarc ***** válasza:
70%

Se helyes nem vagy, se okos. A mentalistasod meg egyenesen siralmas. Nem a Tinder hibaja, hogy sose kerul rad a valasztas.


43F

2019. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy valaki úgy alkot véleményt, hogy 3D-ben lát téged és csak rád koncentrál, vagy úgy, hogy egy katalógust lapozgatva összehasonlítja a fotódat sok másikkal.

Amit a tinderen tapasztalsz, csak annyit jelent, hogy vannak nálad jobb fotóval rendelkezők, illetve reménykedik benne a nő, hogy majd lesz egy olyan, aki még nálad is jobb, mert a kínálat szinte végtelen.

A valóság pedig azt mutatja, hogy vannak olyan nők, akiknek tetszel.

2019. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#16

Ki mondta, hogy a tinder hibája? Ezt te magyarázod belém. Én csak feltettem egy szimpla kérdést, hogy ez a tinder sajátossága e, ti pedig belelátjátok a kérdésbe a saját frusztrációitokat. Semmilyen panaszkodást vagy hibáztatást nem tartalmaz a kérdésem.

2019. okt. 15. 16:06
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez a Tinder sajátossága. Többen leírtuk, hogy miért van ez. Nem kell ettől a kardodba dőlni.
2019. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#8 #12


Ez siralmas. Tehát azt hiszed, hogy helyes vagy, mert némely nők futnak utánad. Ezzel a gondolkodással nem sokra fogsz menni:)) Számodra nem-vonzó nők helyesnek tartanak téged, mert nekik tetszel. Ilyen esetben max. annyit érsz el, hogy összejössz velük, mert náluk van esélyed..

Ez személyes megítélés kérdése, hogy valaki helyes-e vagy sem, valaki szerint helyes vagy, míg más szemében visszataszító is lehetsz akár.

2019. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!