Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Kérlek írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kérlek írjatok választ.

Figyelt kérdés
miért van az, hogy akármikor szeretnék beszélni egy lánnyal, nem azért mert tetszik, csak egy lánnyal aki érti meg akarom beszélni barátnős problémámat, -barátokkal nem akarom, inkább egy lánnyal,- már rögtön azt hiszi járni akarok vagy éppen dugni? Nem értem miért kell mindent félreérteni.. 20F
2010. júl. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet h kicsit sokat hisznek magukról az adott csajok. vagy tudat alatt olyan jeleket adsz/olyan a kisugárzásuk h azt hiszik.
2010. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hmm ez jó kérdés, vannak olyan pasik is, akik azt hiszik egyből, hogy akar valamit tőlük a csaj.


ha írsz egy privátot, elküldöd benne az msn címedet ha van, én szívesen meghallgatlak, segítek :)

vagy akár levelezhetünk is, csak írj akkor ;)


16/L

2010. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem én hiszem azt. pl egy beszélgetés:

.... uzenete: nem tudom de én így nem tudok segíteni

.... üzenete: és hogyan tudsz

.... üzenete: találkozzunk, egy fagyi mellett személyesen elmondhatod mit érzel


ki a faszom akar találkozni? miért? csak beszélgetek !!!

2010. júl. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!