Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esetleg akar még tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg akar még tőlem valamit a régi exem? :O kérlek adjatok választ. Folytatás lejjebb.

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve szakított velem a srác, azzal az indokkal hogy most neki egy kis szabadság és új dolog kell.

(Focista, nem csodálkozom). Nagyon szerettük egymást szóval nagyon magamba fordultam emiatt. Nagyon jó barátok maradtunk egészen idén nyárig... Bármit elmond nekem, sokat bulizunk és lógunk együtt, de csupán mintha 2 testvér lennénk. A nyáron volt rá az 1. példa h egy buliban teljesen rám gerjedt, nem tudott uralkodni magán,lefeküdtünk, teszem hozzá én még mindig nagyon szeretem:/ Azt mondja h ő már nem, végig hallgatom az új csajozós történeteit. Biztatom h jöjjön össze azzal akivel szeretne, jó barát módjára :). Ez a nyári eset megtörtént olyan 4szer-5ször, egészen addig amíg nekem nem lett egy új barátom.... Hónapok teltek el nyár óta, Szingli lettem és tegnap újra bulizni voltunk együtt, persze mind2-en ittunk és nagyon jól éreztük magunkat. Ismét letámadt, teljesen rám gerjedt. Nála ébredtem fel reggel.Azt mondja mindenkinek h nem akar tőlem semmit, csupán már csak jó barátok vagyunk. Mégis miért van az, hogyha iszik előjön belőle az a srác aki megőrül értem? Talán érezhet még valamit irántam, csak elnyomja magában?


Értelmes válaszokat kérek szépen és kort. Köszönöm :) 19/L


2011. okt. 30. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén! Szerinted mit akar tőled? Segítek...szexet.


Ha neked jó akkor csináld...nekem nem lesz belőle bajom.


22f

2011. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van egy biztos hely az életében ahova mindig bedughatja a farkát és ez így neki tökéletes.
2011. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érezne valamit irántad, szerintem megmondaná, elvégre együtt jártatok, most meg jóban vagytok, nem hiszem, hogy szégyellősködne előtted. Egyszerűen csak még mindig bejössz neki, mint nő, és amikor iszik, nem tudja magát visszafogni, de nem hiszem, hogy ebben lenne bármi érzelem... :/
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs ,de te csak ágymelegítőnek vagy jó!
2011. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.
2021. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!