Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy nő érzelmileg bántalmazó kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ritkább, férfi több van jóval, házasnak hívják.


Nem akarom elviccelni, de nagyon sok nő tesz érte rendesen.

2019. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé
2019. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyakori,sajnos.
2019. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább mennyire gyakori az, hogy egy ilyen kapcsolat jó neki és benne marad miközben kiléphetne belőle....de nem inkább kínlódik sír rí és panaszkodik. ----> na ez gyakoribb.
2019. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Illetve a gyakorikerdesek.hun is sokszor gyakoriak a kérdések.
2019. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokkal találkoztam eddig, sajnos
2019. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mennyire gyakori de én sok esetben (kivételek mindig vannak!!!) nem tudon az ilyen embereket sajnálni, akik hagyják hogy beléjük rúgjanak és bántalmazzák őket (akár fizikailag, akár szellemileg).

Aki nem lép le az első olyan esetnél és van olyan hülye és életképtelen hogy hagyja magát az így járt. Nem mondom hogy megérdemli, mert senki sem érdemli meg. Csak nem szeretem amikor az emberek a saját életképtelenségük miatt panaszkodnak.

Bocs, némileg irreleváns.

2019. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat látok. Legalábbis kezdem unni, hogy nekem kell rendet tennem, mert egyesek nem tudják összeszedni magukat az ismeretségi körömben én hülye meg nem bírom elnézni a hülyeségüket. Tiszta tanult tehetetlenség... Ezt látták otthon, ezt tartják normálisnak még valami múlt századi eszmére alapozva. Meg reménykednek, hogy "jaj, ő szeret, csak érzékeny"... istenf..a
2019. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos rohadtul gyakori...
2019. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakoribb, mint gondolnád.
2019. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!