Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetekben veszi le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben veszi le, vagy nem hordja egy férfi a jegygyűrűjét?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk nem megy fel az ujjara, mert mondjuk meghízott.


Ha kényelmet számára a viselet (én sem tudok es nem szeretek ékszereket hordani, mert zavarnak a mindennapi munkámban).


Ha nem szeretné, hogy lássák, házas.


Szimplán egyszer leveszi és elfelejti visszavenni.


Ellopják tőle, elhagyja és már nincs meg.

2019. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jelent bármit is a gyűrű, nekünk például semmit. Én legfőképp azért nem hordom mert tuti elhagyom vagy tönkreteszem meg nem is nagyon birom elviselni magamon az ékszereket nő létemre. Párom azért nem hordja mert bár irodai a melója nagy része de gyakran járkál a gyártósornál, raktárban és pakol néha dolgokat amiknél balesetveszélyes lenne hordani. Ahelyett, hogy lerakja valahol és utána elfelejti inkább nem veszi fel reggel. Csak jeles alkalmakkor hordjuk vagy ha elmegyünk valahova bulizni ilyesmi, hogy egyértelmű legyen, hogy házasok vagyunk.
2019. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-zavarja a munkában

-utálja gyűrűt

-titkolni akarja, hogy nős a kiszemelt nő előtt

2019. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a munka miatt nem szoktam felvenni, gátol benne és sokszor baleset veszélyes is lehet. Csak akkor veszem fel, ha megyünk kettesben valahova.
2019. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem hordom, mert nincs nekem.
2019. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld! Köszönöm!
2019. okt. 17. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok házas, de pl párom melóhelyén kifejezetten tiltott bármi felé ékszer baleset védelmi szempontból
2019. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!