Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy lehet megtudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy lehet megtudni, hogy egy férfi nős-e, ha nem hordja a jegygyűrűjét?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint a nagy többség nem hordja. (Szűkebb családomban sem hordja senki, sem a szüleim, sem a bátyám, sem a sógornőm.) És nem akarok időt pazarolni foglalt emberekre. De mégse kezdhetem azzal az ismerkedést, hogy Helló, haver, nős vagy? Mert, ha nem akkor jó lennél nálam, de ha igen, akkor felejtsd el, hogy szóltam.

Szóval, hogy lehet kideríteni?


2013. jan. 21. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó esetben ő sem "pazarol" rád időt, úgyhogy nem értem a kérdést.
2013. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos ilyen jó esettel még nem találkoztam. Csak olyannal, akiről később derült ki, hogy az. Ezért szeretném a továbbiakban az ilyet elkerülni.
2013. jan. 21. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyébként sem hordja akkor szinte sehogy. Pláne ha buliba megy. Akkor ugyanis nagy eséllyel "vadászni" megy. Még ha nem is csalja meg a feleségét, a pasiknak is jól esik tudni hogy még tudnak hódítani.

Ha egyébként hordja akkor az ujján látszik a helye. Persze ez is csak akkor igaz, ha buli előtt veszi le és utána vissza is húzza (és egyébként meg nem veszi le).

2013. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint férfiként én sem pazarolnám az időmet olyan nőkhöz való odamenetellel, akik jónők de foglaltak,mert nekem csak olyan kell aki jónő, de kutyája nincs.

A gond,hogy nincs ráírva. Odamész, bepróbálkozol ,aztán nagy valószínüséggel pofáraesel, kis valószínűséggel összejön.

Egy 30 feletti jó kiállású fickó 90% hogy nős, vagy élettársi visoznyban van. De nem biztos.

Egy full extrás jó nő 20 felett ezer százalék hogy faszival van, de nem biztos. EZek ilyen dolgok.

Jaaa, ohgy te is csak biztosra szeretsz menni, és nem szertsz pofáraesni. Ahha.

Ennyi esze mindenkinek van. És még a nők csodálkoznak, hogy miért nem kezdeményeznek a fickók náluk. Pont az ilyen előérzetek miatt.

2013. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!