Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez megmagyarázza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez megmagyarázza a problémáimat a társas kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Azt gyanitom , hogy apámban volt romavér . Hangoskodó , gátlástalan ember volt , hangulathullamzasokkal , böre feher volt , barna szem , szakall , ok átlagos , de a gáborok mind elöre köszöntek neki a piacon , habar azelött sose latta öket , nem allt kapcsolatban veluk , de mintha felismerték volna , hogy azonos fajtájúak?

En utólag vegiggondolva szinten olyan pasiknak jöttem be , akikben volt romavér , az ex ferjem anyján peldaul latszott is .

Most egy pasival aki magasabb poziciót tölt be flörtölgettem , kek szem szöke es en is nagyon szimpi voltam neki , mar egesz buszke voltam , mikor kiderult hogy roma beutesei vannak ,utánanéztem es el is szólt pár dolgot , azert fogtam gyanút .

En is nagyjaból csak az ilyen pasiknak jövök be , keverek fajták , az átlag , többségi , normal szarmazasú pasik meg se látnak .

Nekem nem volna gond, en bevállalnám magam , de sajnos apam nagyon hiú ember volt , aki ha igaz is lett volna ez , hogy felig roma , sose vallotta volna be , igy is örménynek mondta magát , rokonai felkutatása után ...

Azt mondtak sokan , hogy örmeny rokonaim vannak de nekem gyanús, hogy en bejövök a roma keverék pasiknak , akikröl persze senki nem mondaná meg , hogy azok , de gesztusaik , elszólalásaik, stb alapján rájön az ember .

En feherböru vagyok , könnyen egek le a napon , hajam , szemem barna , de szökere festem a hajam .

Honnan tudhatom ezt meg , mert szeretnem tudni , az igazat , apam mar meghalt idén , de ilyet amúgy se lehetett volna tárgyalni vele , mert duhös lett volna es ezt az örménységet nehezen veszem be. Szerintem hasonló hasonlót vonz és ezert tetszem az ilyen pasiknak , többiek meg felismerik rajtam lehet a vonásokat es sose néznének rám



2019. okt. 18. 06:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Segitene az igazság , es a az is , hogyha elmondanátok , hogy ti hogyan látjátok ezt , mert nincs hogyan végezzek csaladfakutatást , es Vélemények is sokat segitenek
2019. okt. 18. 06:54
 2/2 Mariann21 válasza:
A származásának semmi köze ahhoz,hogy Te milyen emberekhez vonzódsz,kik találnak vonzónak.Én a helyedben a gondolkodásomon fordítanék egyet, másra helyezném a hangsúlyt..A közös nevező az általad vonzó férfiakban nem a származás.Keresd a külső és belső jegyekben.Biztosan voltak,vannak hasonlóságok,vedd sorra őket és megkapod a választ.Családfa max érdekes, értékes dolog.
2019. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!