Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretnek a lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretnek a lányok és nem akarnak velem kezdeni akkor gyakorlatilag annyi lesz a társas életem a jövőben is hogy néha max. Elmegyek prostihoz?

Figyelt kérdés
F/28
2019. máj. 27. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az idő változtat az embereken. Miből gondolod hogy annyira nem kellesz senkinek?
2019. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Minek írod ki folyton ezeket a kérdéseket?


Igen, csak a prostik maradnak, ha nem keresel eleget és nem mész idegorvoshoz!


Vagy...ez csak csajozási trükk? Azt várod, hogy itt rád ír valaki? Mert nem fog! >:)

2019. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jólvan, tudni akarod? Igen az lesz.
2019. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

10 éve csajozom, már leesett hogy nem kellek a nőknek.


Csúnya fejű, szegény pasi vagyok, testem se jó.

2019. máj. 27. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Változtass rajta! Szedd össze magad! Szerintem gáz, és igénytelen dolog, hogyha 10 éve tudod ezt, hogy nem változtattál rajta! Nem értelek. Ha nem teszel minimális változást sem, hogy várod el, hogy a nők "szeressenek"? Nem feltétlen egy nő dolga kezdeményezni. 10 év alatt bárki bármit mondjon az ember sokat változik testben, fejben, akár lelkileg is. Hogy te miért nem változtattál magadon a célod érdekében azt sem én sem más válaszadó nem fogja megmondani, hisz nem ismerünk! A prostizás is egy út. A könnyebik út. Az olyan magadfajta lusta, önsajnáltató emberek útja, akik képtelenek változni, tenni, cselekedni. El sem tudom képzelni, hogy tudsz élni, miből élsz, mivel foglalkozol. Bár nem lepődnék meg, ha valami extra posztot betöltő egyéniség lennél, hisz ma már végzettség semmihez sem kell
2019. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Min változtassak? Legyen szépfiú? Hogy? Nem vagyok jóképű.

Legyek gazdag? Nem az én világom.


Annyit tudok változtatni hogy sportolok és kicsit jobb testem lesz, többet nem.

2019. máj. 27. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend, élevitel és kondizás. Nem drága. Jön az önbizalom, a jókedv, a forma és az élmények. Érdemes nem nagyvárosban próbálkozni. Kisebb városokban könyebb kitűnni.
2019. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Semmi nem jön vele. Max. a közérzetem lesz jobb. De attól még nem fognak szeretni a lányok.


Ez a mosolyogj és majd visszamosolyog rád a világ a legnagyobb baromságok egyike.

2019. máj. 27. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen negatív és életképtelen vagy és a jó tanácsokat sem fogadod meg, akkor neked a fejedben van a baj! Önismeret fontos erény, gyakorold! És keress egy pszichológust!
2019. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok negatív. Ha az lennék nem is próbálkoznék a nőknél. Rengeteget próbálkoztam már.


Elég pozitív figura vagyok. Csak mikor több száz kudarcon túl vagy, kicsit alábbhagy az optimizmus.

2019. máj. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!