Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászati élményem óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati élményem óta nem kivánom a szexet. Hogyan verjem ki a fejemből? Voltatok igy?

Figyelt kérdés

Két napja voltam életemben először nőgyógyásznál. Nincs semmi különösebb problémám, csak rutinvizsgálat miatt mentünk el a barátnőmmel, meg rákszürésre és uh miatt.


Már az elejétől kezdve alig szólt hozzám/nk valamit, kitöltött valami lapot az adataimmal, majd annyit mondott, hogy gyerünk a székre.

Fel a lábaim és engedjem el magam-ennyit szólt. Életemben nem voltam még, de azt tudtam, hogy befog helyezni valami tágitót(?), majd nagyon kellemetlen, szúró fájdalmat éreztem, ez már eleve rossz volt, aztán közölte, hogy kicsit vérezni fog. (ezt se tudtam, hogy miért, nem is nyugtatgatott) majd nyújt még egy adag papirt, hogy "tessék,mert jobban vérzik a kelleténél".

Amúgyis rosszul vagyok a vértől... majd megint szó nélkül leült a gép mellé, innen tudtam, hogy jön az uh. Lefeküdtem, még mindig nem szólt semmit, kb fél percig se nézte a kijelzőt majd kijelentette, hogy minden ok.

Felöltöztem, átmentünk az irodába, irt valamit, majd közölte mennyi lesz. Én kellett kérdezzem, mikor jövök az eredményért.

Aznap kb estig véreztem, most se tudom, hogy mivel sértett meg annyira.

De azóta nem tudok úgy közeledni a páromhoz, nem kivánom a szexet. Tudat alatt mind az jár a fejemben, hogy vérzek, vérezni fogok ha valami megint oda kerül, esetleg felsérti majd ezt a sebet(?) ahol véreztem. Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de nagyon zavar. Nem kellene ilyesmikre gondoljak, de ez van bennem.

Ez mennyire normális? Még nincs viszonyitási alapom, de ez a természetes viselkedés egy magán nőgyógyásztól? Nő volt.

Köszönöm, ha válaszoltok.

21n


2019. okt. 18. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Valamit nagyon nem csinált jól, ha vérzést okozott. A helyedben elmennék egy másik nőgyógyászhoz, valami normálisabbhoz. Mondd el neki mi történt, és nézze meg hogy mit művelt veled az az idióta nő.
2019. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felsértette a méhnél valamit. Többet ne menj hozzá mert egy idióta doki lehet. Én az utóbbi időben kb 10x voltam magánnődokinál, de sose kellett papírt alá írnom. Az első alkalomkor volt egy minimális vérzés, ami kb 1 "kitörlés" után megszűnt. Ilyenkor, vizsgálat utan, mindig érzem hogy volt bennem valami "eszköz" , ami nagyon zavar, emiatt 1-2 napig én sem tudok szexelni. Tenni ezellen nem tudsz semmit, egy idő után túlleszel ezen a rossz "emléken" :) 22/L
2019. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy így viselkedett veled. Úgy kellett volna kezdenie, hogy megkérdezi, hogy voltál -e már, és magyarázza, hogy éppen mit csinál. Erre még SZTK-ban is képesek, minden pénz nélkül. Rossz orvost fogtál ki!

A méhszájadat ahogy megkapirgálta a kenethez vérzett jobban, ez előfordul. Valószínűleg már minden rendben van, nem kell tartanod a vérzéstől.

2019. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó!Nekem is ez volt az első gondolatom. Én az első szexuális együttlét előtt voltam nőgyógyásznál.



Kérdező! Rákszűrésnél megesik egy pici vérzés,de amit írtál,az sok.Menj el másik orvoshoz,nézesd meg mit csinált az az állat,nehogy abból a sebből legyen nagyobb probléma később.

Konkrétan nekem akkor vérzett jobban,amikor elérkezett szülés ideje és 3 nap túlhordás után a doki a méhszájamat "feszegette",na az rohadtul fájt és vérzett is. De Neked mi a töknek akarta volna a méhszájadat tágítani?! Nézed meg másik orvossal,meséld el neki a történteket

2019. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok harmadik válaszoló, pont emiatt a kioktató mentalitás miatt nem mernek sokan nőgyógyászhoz menni; mert félnek, hogy mit fog gondolni, ha megtudja, hogy még sosem voltak, vagy nagyon régen voltak utoljára. Ezzel még azt is elijeszted, aki úgy döntene, hogy elkezd rendszeresen eljárni. Egyébként meg ennek semmi köze ahhoz, hogy a kérdezővel milyen szörnyen bánt a nőgyógyász, mert arra nincs mentség.
2019. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

#3 jobb késôbb, mint soha. Kérdezô, NEM NORMÁLIS, ami a nôgyógyásznál történt.

Rendes nôgyógyász elôször alaposan kikérdez. Miért mentél, van-e valami panaszod. Hány éves vagy, szültél-e már, volt-e már operációd, van-e cukorbetegség, szív-és érrendszeri probléma, daganat a felmenőid körében. Élsz-e nemi életet, ha igen, hogyan védekezel. Meg szokták kérdezni az utolsó menstruációd időpontját is. Esetleg súlyt és vérnyomást is mérnek, vizeletmintát kérnek. Ezután kerül sor a vizsgálatra. Normális esetben egyáltalán nem fáj!!! Kellemetlen, de nem szabad fájnia. Valóban benyúlnak egy műszerrel, ezzel egy kis váladékot szívnak ki belőled. Ez lehet egy enyhe szúró, feszítő érzés. A hüvelyi ultrahangnak sem szabad fájnia. Ez is kicsit kellemetlen, ha magasan fekszik a méhed kifejezetten nem jó érzés, valóban előfordulhat egy pici vérzés. De a fájdalom és erős vérzés nagyon nincs rendben! Ami a szexet illeti: mindenképp szólj a barátodnak, hogy trauma ért, legyen veled gyengéd és türelmes. Most jobb lenne, ha a barátod kezdeményezne és lassan, óvatosan ébresztené fel a vágyadat. Nem is muszáj azonnal behatolnia, pár napig talán elég lenne, ha az egyéb erogén zónáidon szerezne örömet.

2019. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kihez mentetek. Környezetemben elsőre mindenki érdeklődik. Ki az akihez érdemes menni. Jó pár nőgyógyász van, aki kb azon a szinten kezeli a nőket, mint utcaseprő a cigis dobozt.
2019. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Most nagyon megjedtem, azthiszem pánikrohamom van :((.

Eddig csak lesokkolva voltam, mert új volt az egész, gyorsan történtek az események, de kb most minden lejátszódott bennem és most fogtam fel, mennyire rossz volt, és beigazolódott, hogy egy normális nőgyógyász nem igy kell viselkedjen. Félek most attól is ,hogy valami gond lesz, mert felsértett, jobban belegondolva, ha másnál nem vérzik igy, akkor valamit nagyon rosszul csinált:((

2019. okt. 18. 14:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért szerintem itt egyesek túlzásba esnek. Elég régóta járok nőgyógyászhoz, voltam többnél is, államiba, meg magánba is. És igen a szűrővizsgálat kellemetlen. Kicsit fáj is, és kicsit (nem mindig) vérezni is szokott. Ez egy ilyen szivárgó vérzés, ami aztán még aznap elmúlik. És aznap én is érzem, hogy "volt bennem valami", de ez természetes. Ha úgy érezted, hogy emiatt nem kívántad a szexet, szerintem az is normális. Életed első nőgyógyászati vizsgálata, nem tudtad, hogy mire számíts. Viszont, ha úgy érzed nem szimpatikus a doki, akkor érdemes váltani. Az pedig, hogy 21 évesen mentél először, egyáltalán nem szégyen, én is későn kezdtem (mondjuk a szexuális életemet is) és azóta is járok rendszeresen. Sokan meg egyáltalán nem. Még annyit, hogy tőlem anno megkérdezték vizsgálat előtt, hogy szűz vagyok e még.
2019. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#10. Nem értem miért kötekedsz. Ott is rákérdeztem az esetleges gondokra, pl néha sárgás folyás és nyirokcsomó duzzanatokra. "Lehet valami fertőzés" választ kaptam.

Ezen kivül mit kellett volna mondanom neki? Hé, beszélj már többet, b+? Álljak le vele veszekedni? Tapasztalat nélkül, honnan tudhattam volna, hogy mennyi vérzés normális, vagy hogy minden nőgyógyász ilyen-e??

2019. okt. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!