Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlős lenne? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős lenne? Vagy nem tudja mit kezdjen a helyzettel?

Figyelt kérdés

A legjobb baratáomnak van egy ismerőse aki nagyon tetszik nekem, ahogy észrevettem én is neki mindig ott van ahol én, elég sokszor hozzám ér, néz kétértelmű megjegyzéseket tesz, a legjobb barátom szerint is tetszek neki..De nem lép a srác.. Vicceskedve a legjobb barátom bejátszotta azt,hogy mondta neki,hogy úgy vette észre,hogy nekem bejön..Erre a srác annyit mondott vigyorogva,hogy azt mondod? Lehet..Gyorsan lesütötte a szemét...


Most nem tudja mihez kezdjen a helyzettel? Vagy nem tudom... Ti mit gondoltok?


Amúgy elég magának való a srác meg csendes de mikor velem van nem ilyen.


2019. okt. 18. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*barátomnak
2019. okt. 18. 16:15
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Biztos az, félős... mindig ilyen volt? Más baràtnőivel is?
2019. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Erről nem tudok, se a legjobb barátom se...
2019. okt. 18. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Mi akadályoz meg benne hogy te kezdeményezz? Hívd el valahova kettesben.
2019. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát.. Annyira nem szeretnék nyomulni..
2019. okt. 18. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
A srác valószínűleg introvertált, félénk típus, nem mer kezdeményezni a lányoknál. Hát akkor tedd meg te - ott van közvetítőnek a közös barát, rajta keresztül küldj impulzusokat, pl. tetszik ez vagy az a film, szívesen megnéznéd és kérd meg, hogy mondja el a srácnak (azzal hogy nem kérted rá csak mondja el). Onnantól a labda a másik térfélen :)
2019. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Szerintem annyira nem fel, ha hozzad mer erni, meg poenkodni. Elhivni sem lenne felelmetesebb. Veled meg nem flortolt senki?
2019. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En 25 o 36 eves...
2019. okt. 19. 23:28
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg azt hiszi túl öregnek gondolod.

Ha ő tett óvatos lépéseket és neked is tetszik, valamit most már neked is lépned kellene.

2019. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tettem lepest..Rakerdeztem merre setaltatja a kutyajat mert osszefuthatnank, megneznem a kutyust..Annyit mondott vigyorogva, elvihetem arra fele a kutyuat amerre sportolni szoktal. Ennyi tortent..
2019. okt. 22. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!