Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nincsenek jóban a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nincsenek jóban a párjuk szüleivel, ti hogyan barátkoztatok meg ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Párommal lassan két éve egyutt vagyunk, a szülei az elején nagyon nem kedveltek, úgy hallottam párom exét szerették hozzám képest. Ez ugye elég rosszul esik. Teszek érte, hogy jobb véleménnyel legyenek rólam, egy ideig működik, úgy elvagyunk, de anyukája nagyon nem tud elfogadni, mikor párom mond neki rólam valamit azonnal beszól a jelenlétemben is.

Testvéreivel, apukájával annyira nincs probléme, ők inkább csak viccelődnek.


Te ha jàrtál már hasonló szituációban hogyan kezelted? Ha gondolod írd le a te sztoridat is


Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)


21L



2018. dec. 2. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én épp az előbb vesztem össze apósommal :D 20/L
2018. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat segít, hogy 100 km-re laknak tőlünk.


23/f

2018. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jóban vagyunk de folyamatosan rivalizál. Főzök x kaját, legközelebb ő is főz és várja hogy dicsergessuk. Én lesz...om. nem rivalizálok, inkább csak magamba nevetek rajta.
2018. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm apja ilyen, de ő még saját magát is utálja.

Egy savanyú, mogorva, nagyon egyszerű ember.

Próbáltam mindenféle módszert vele kapcsolatban, ha alázatos kúszómászó voltam, azt se kedvelte, ha segítőkész, azt sem, egyedül akkor fogad el, amikor pocsolya részegre iszom magam vele együtt.

Na már ennek is engedek inkább, csak ne legyen vita.

2018. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!