Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg h szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg h szerelmes-e belém?

Figyelt kérdés

13éves lány vagyok és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba aki 14éves.Ő nemrég megkérdezte tőlem hogy nem-e lenne 4puszi a köszönésünk,én nagyon örültem neki.Én az ő szemében a legjobb lány barátja vagyok.Honnan tudhatnám meg hogy ő szerelmes-e belém vagy tetszek-e neki? Mondjuk most hogy iskolai szünet van igy majdnem minden nap találkozunk de én nem merem elmondani neki hogy nekem nagyon bejön.Arra gondoltam hogy nem mondom el neki hanem szavakkal próbálom éreztetni vele. De még közeledni sem merek hozzá:(

Lécy segítsetek.Nagyon fontos lenne,mert nekem is a legjobb fiú barátom és még szerelmes is vagyok belé.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 16. 20:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen lehet hogy megpróbálom az egyik puszit a szájára adni ez télleg jo ötlet

De kérlek titeket ne veszekedjetek egyikőtök sem pisis.

2010. júl. 16. 20:44
 12/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat már nem kapok?
2010. aug. 30. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!