Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nektek hogy esne, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek hogy esne, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az utóbbi időben a párom elég nehéz időszakon ment keresztül. Őt a nagymamája nevelte fel, aki pár hónapja elhunyt. Rákos volt, és az utolsó hónapokban már itt lakott nálunk, mert nem bírta magát ellátni, és ápolásra szorult. Látni a leépülését, majd az elvesztése a páromat nagyon megviselte. Merevedési gondjai voltak, nem nagyon akart beszélgetni, és sokszor külön vonult, azt mondta a stressz és a gyász miatt van. Nem volt könnyű időszak, de próbáltam megérteni a helyzetét. Tegnap mondta, hogy találkozik egyik lány ismerősével az egyetemről. Ismerem a lányt, régen jó barátok voltak. Beültek valahova meginni valamit, de egész délután odavolt, este 6-kor jött haza. Bevallom, kicsit rosszul esett, hogy nekem mindig azt mondja magányra vágyik, nem akar beszélgetni, más lánnyal meg órákig elvan. És mikor hazajött, teljesen fel volt dobódva, mosolygott, megölelt és ő kezdeményezett szexet, ami az elmúlt hónapokban ritka volt. Nem tudom mi történt azon a találkán, hogy hirtelen jó kedve lett, de én annyira nem tudtam örülni neki. Én voltam ott vele a nehéz időszakban, virrasztottam a nagymamájával ha kellett, mindent elnéztem neki, ha ideges volt a semmiért azt is, egyszer még kezet is emelt rám, de nem ütött meg, azt is, ha elment órákra egyedül, azt is, mikor nem állt föl neki hónapokig, azt is, mondván nehéz időszakon megy keresztül, pedig elég megalázó volt számomra és rengeteget sírtam miatta én is. És ha én akartam beszélgetni, elzárkózott, hogy ő nem akar róla beszélni. Mással viszont mégis tud beszélgetni. Nem akarok hisztis és önző lenni, neki se volt könnyű, de úgy érzem már így is elég sok mindent néztem el neki. Jogosan esik ez rosszul? Ti mit gondolnátok?


L/25


2019. okt. 21. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Szarul esne, de szerencsére a páromnak nincsenek lány barátai, főleg nem olyanok, akikhez helyettem futkosna lelkizni.


Nem értem azokat az embereket, akiknek nem a párjuk az legjobb barátjuk és az első ember, aki menedéket jelent, de ha valakinek így jó... Számomra gyerekes dolog a közös baráti körön kívül más embereket tartogatni ilyen célokre.

2019. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Fuhhh, ez nekem is nagyon szarul esne, az biztos. Próbálj meg leülni vele és megbeszélni, hogy neked fontos lenne, hogy vele beszélje meg a problémáit...

De biztos hozzátenném azt is, hogy egyébként örülök a pozitív változásnak, jó boldognak látni.

2019. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, hogy férfiként szólok, mert gondolom, elsősorban nőktől várod a választ.


Végül is jókedvű lett, végre jó lett a szex is. Ez a lényeg, nem? Azzal a lánnyal biztos nem csalt meg.

Lehet, hogy csak annyi kellett neki, hogy egy kívülállóval beszéljen, aki nem nézte végig az elmúlt hónapok gyötrődését.

2019. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Utolso, latszik,hogy te is csak egy pasi vagy.
2019. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Van, hogy az embernek külső inger kell, kicsit kiszakadni az éppen folytogató nyomortengerből. Ez a csaj most erre volt jó. Feltöltődött, lehet a csaj megpróbálta pozitív gondolatokra terelni őt, hogy te itt vagy neki és lehet emiatt is örült meg neked ennyire, amikor hazaért.
2019. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Na, jöttek a pasikák lepontozni?;) De ha nőként mennénk sráccal lelkizni, egyből olyan hiszti lenne, hogy a szomszéd kerületben is hallanák.
2019. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet a lány felszopta neked
2019. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Biztos lehetsz benne, hogy nem a semmiből találkoztak. Amikor elvonult, mert magányra vágyott, akkor vele beszélgetett.

Majd egyszer csak bejelenti, hogy szakítani akar, de persze nem csalt meg. Aztán két nap, és párban lesz a másik csajjal.

Nehogy azt hidd, hogy neki bármit is jelent, hogy te mellette voltál.

2019. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy sokszor a magányban kereste a megnyugvást, semmit nem jelent - nehéz helyzetben az ember sokszor nem is igazán tudja, mire van szüksége.

Ő most elment egy haveri beszélgetésre és feltöltődve tért haza. Lehet, hogy így sikerült kiszakadnia a gyászos hétköznapokból. Lehet, hogy egy kívülről szemlélő beszélgetőpartner hiányzott neki. Szerintem ebből nem kell nagy ügyet csinálni (olyan csak a mesében van, hogy a párod minden igényét mindig kielégítsd). Inkább arra helyezném a hangsúlyt, hogy azért igyekezzen veled is egyenesbe hozni a dolgokat, beszélgetés terén is, kimozdulás terén is.

2019. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

#7

"Na, jöttek a pasikák lepontozni?;) De ha nőként mennénk sráccal lelkizni, egyből olyan hiszti lenne, hogy a szomszéd kerületben is hallanák."

Nem kizárt (sajnos). Na de attól még, mert sok pasi féltékenyen és leuralóan áll hozzá, neked is így kell hozzáállni?


#8

"Biztos lehetsz benne, hogy nem a semmiből találkoztak. Amikor elvonult, mert magányra vágyott, akkor vele beszélgetett.

Majd egyszer csak bejelenti, hogy szakítani akar, de persze nem csalt meg. Aztán két nap, és párban lesz a másik csajjal.

Nehogy azt hidd, hogy neki bármit is jelent, hogy te mellette voltál."

Ó persze, sőt, igazából amikor kiment WC-re, akkor is biztos a lánynak írogatott. (mellesleg ha megcsalná, valószínűleg jobb alibit is találna, mint direktbe megmondani, hogy kivel találkozik) Bírom ezeket a zéró-bizalom, minden mögött megcsalást gyanító válaszadókat. Hogy lehet így leélni egy életet begolyózás nélkül?

2019. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!