Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány esélyt adtál párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adtál párodnak, mielőtt beláttad, hogy tényleg vege?

Figyelt kérdés

3-4 éve folyamatos az ingadozás a kapcsolatunkban, hol jobb, hol rosszabb.

Két gyerekünk is van, már többször leültem vele beszélni, mégsem változik semmi, ha igen, akkor is pár hónapra.

Nem érzem már magam boldognak, 30asokkent úgy élünk, mint a nyugdíjasok, egymásra már nem is figyelünk szinte.

Érdemes még egy esélyt adni, vagy ne kinozzuk már tovább egymást?

Parom nem akar véget vetni a kapcsolatnak, de így már én nem bírok elni.


2019. okt. 22. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag bírnád egyedül a pujákkal?
2019. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Háát az ilyenek embereknek lesznek előbb utóbb szeretőik.


A másikat nem fogják elhagyni, nagyon tisztelem azt a kb 10%-ot aki igen.

2019. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kapcsolatot már megette a fene.Jobb nem lesz.Ha megoldható akkor menjetek külön.
2019. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég feleslegesnek tűnik az egész. De nincs sok info. Ha te úgy érzed, egyedül is jobb, mint ebben a kapcsolatban, akkor lépj ki.
2019. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En kb 5 evet adtam. Aztan leultem vele beszelni. Hogy valni szeretnek, mert ez igy nem mukodik. Adjunk egymasnak egy honapot, vegiggondolni, hogy erdemes-e meg varni.

A honap eltelt, o ugy volt vele, hogyha menni akarok, akkor menjek, inkabb, minthogy valamit is tegyen a kapcsolatunkert. Ugyhogy utana beadtuk a valokeresetet.

Nalunk nem volt gyerek.

De en azt mondom, hogy a gyerekek miatt nem szabad a sajat eletedet felaldozni, nem hulyek ok se, erzik amikor valami nincs rendben a szulok kozott.

A lenyeg az, hogyha te boldogtalan vagy, akkor az a gyerekeidre is hatassal lesz.

2019. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 17 év házasságból az utóbbi 15 évet így éreztem. 5 éve egy beszélgetés végén megkaptam, h ha nem jó nekem így, váljunk el. Nem tettem. Most nagyon bánom, de akkor még reménykedtem. Most nehezebb már lépni, de elég a "nyugdíjas évekből". Elég nehéz 40-esként kilépni, de a gondolat, hogy 50-esként milyen nehéz lehet, kicsit segít. Viszont ami 30-asként visszatartott, már nem tart vissza pl.gyerek.
2019. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!