Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg férfiak esetén többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg férfiak esetén többet számít a jellem, nők esetén meg a külső?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 19:30
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Attól függ. Ki milyen kapcsolatra keres partnert. Ha komolyra akkor mindkét nemnek fontos lesz a jellem is. Ha csak elszórakoztatni magunkat... akkor meg elég a külső is.
2019. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy a férfiak felszínesebbek-e?
2019. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb társadalmi narratíva szintjén még mindig megvan a "férfi legyen csak egy fokkal szebb az ördögnél", míg a nők külsejére jobban megy a kritika. Viszont mikor konkrèt emberekkel kell ismerkedned, ott mindenkinél egyedi a mérce, attól is függően ki mit keres és milyen az előélete.
2019. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy átlag férfi könnyebben lejjebb adja a külsőre vonatkozó igényeit, mint egy átlag nő.
2019. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a világ erre tart
2019. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre, hogy igen. Kevésbé kell egy dekoratív nőnek egy mr. Bean beállítottságú személy.
2019. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az evolúciós pszichológia szerint pont fordítva. Amúgy meg sokkal komplexebb, minthogy ki lehessen jelenteni általánosítva
2019. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fordítva tapasztaltam.
2019. okt. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!