Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45+ férfiak ti vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45+ férfiak ti vállalnátok még gyereket fiatalabb barátnövel?

Figyelt kérdés
Ha nektek már van korábbi házasságból.
2019. okt. 23. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én 30+ évesen se szívesen vállalnék már gyereket, nem hogy 45+ évesen, Jézusom.
2019. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen,igaz nekem meg nincs gyerekem,és lehet ez lenne a fő indok!
2019. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
49 voltam, amikor a legkisebb megszületett. Nem nagyon tervezett módon, de hála érte.
2019. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem vállalnék, már van kettő.

A házasságunk pedig azért ment tönkre mert nem szántunk mellettük elég időt magunkra. Nem szeretném megismételni.

2019. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Én messze nem vagyok annyi idős, de már most harminc körül is gyakran öregnek érzem magam egyáltalán bármilyen gyerek vállalásához.

Most komolyat 45 évesen vagy idősebben, minek, hogy az első fekete öltönyét/kosztümét a temetésedre kapja ne érettségire?

Nem fogsz szeretni, én negyven fölött meg is tiltanám a gyerekvállalást. A gyerek érdekében.

2019. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-nek Én 40 fölött a szexet is megtiltanák, nehogy már elpatkoljon szívinfarktusban...
2020. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 totesq ***** válasza:
Persze. Van is három. 50 múltam.
2020. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!