Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok gyereket, ha tudnátok hogy 25 évesen egy rusnya, szűz, életképtelen, munkanélküli lúzer lenne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert valahogy úgyis nekem ő lenne a legjobb.
2019. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

A szülő dolga a gyereket felnevelni, minden téren. Ha 25 évesen ilyen lesz, arról a szülő is tehet, nagy mértékben.

Munkanélküli? Talán tanulni kéne, de el is lehet menni gyárba dolgozni. Rengeteg munkalehetőség van.

2019. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de alapból úgy nevelném, hogy ne ilyen legyen. Persze a rondaságról nem tehet, de sporttal, igényességgel sokat lehet javítani ezen is.
2019. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem szülnék semmilyen gyereket. Akkor se, ha tudnám, hogy herceg lesz. 35/n
2019. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Kétlem, hogy ilyen lesz majd a gyerekem.
2019. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem vállalok/-nék be gyereket, mert ma semmi sem biztos, hogy úgy lesz, ahogyan az ember eltervezi, másrészt az ember élete bármikor gellert kaphat, és alakulhat úgy, hogy "25 évesen egy rusnya, szűz, életképtelen, munkanélküli lúzer" lesz...
2019. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem csak a nevelesen múlik, legtöbb dolog genetika, néhány lehetőség van csupán a valtoztatasra, mivel én is ilyen vagyok, nagy az esély rá, hogy ezt tovább adom, így nem, tudom milyen szar így élni, ennél jobb ha meg se szület az ember, bár anyámék is tudták volna ezt előre, talán a jövőben lesz rá lehetőség, hogy genetikailag determinaljanak igen korán egy magzatot és az életképtelent nem hagyják megszületni.
2019. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül csak a "rusnya" jelzőn nem lehet változtatni. Bár szerintem az is relatív, hogy kinek mi a rusnya.
2019. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem majomszeretetben részesül, vagy nem rúgnak belé a szülei, ahol érik, hanem önálló emberré nevelik, ebből a második fele már ki is van lőve.


Egy férfi pár fokkal könnyebben kompenzálja a csúnyaságát, mint egy csúnya nő. Ha igényes, nem tracuha , van dumája, valami, amiben el tud mélyülni és sikeres is benne, nem fog szűzen meghalni, ha nem rohadt mód aszociális.

2019. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sőt, a háromnegyede, pardon.
2019. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!