Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen nőre vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nőre vágytok?

Figyelt kérdés

Bejönnek az alábbi jellemzők?


165cm magasság, átlagos arc, rövid barna haj, 90-es mellbőség, vékony derék, (Enyhén izmosabb test. Nem kockahas, de nem is hurkás)



Eddig milyen nőkkel voltatok? (csak az számít, akivel voltatok együtt meztelenül is)



Kort is kérek.


2019. okt. 24. 10:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Aki rendes választ ír, azt zöld kézzel jutalmazom.


Aki nem ír ide illő választ, azt szigorúan lepontozom!

2019. okt. 24. 10:34
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak megjegyzem halkan, de senkit nem erdekel a %.
2019. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha arcra tetszik, megdugnám. Túl sok lánnyal voltam eddig, hogy mindet leírjam.
2019. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amit írtál nekem bejön.


Nálam nagyon fontos a fitneszes alak,izmos nőiesen,vékony derék,hosszú haj nagyon fontos,nőies kirívó öltözködés.

2019. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Be, de milyen a mosolyod? Milyenek a szemeid? Milyen a kisugárzásod? :)


De amúgy is ezek csupán felszínes jellemzők! (Persze, számít ez is, de nem szeretem erre kihegyezni)

Milyen a személyiséged, milyen jó és rossz tulajdonságaid vannak amiket fel mersz vállalni? Adod magadat őszintén, nem mást játszol? stb-stb-stb :)


41F

2019. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenre nem. Minden a külső, semmi a belső. Egyébként meg jól kinézni sokszor adottság, nem pedig munka, magyarul mintha egy üres lényt írnál le.
2019. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vmi belső érték? Értelmi szint stb?
2019. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez így leírás alapján rendben van. Se túlsúly, se csúnya arc. Persze csak külső alapján csak a dughatóságot lehet eldönteni.
2019. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon vékonytól az átlagig minden bejön, az se baj ha kicsit "fiús" és sportosabb.
2019. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikeXxX ***** válasza:

Agyam eldobom !

Szerinted csak ez a lényeg egy kapcsolatnál ?

Rövid haj nálam negatív .

Amúgy pedig az összkép a lényeg aztán figyelem a viselkedést .

40f

2019. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!