Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves férfiak ti mit szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves férfiak ti mit szerettek egy kapcsolatban? Mire vágytok? Milyen egy jó kapcsolat szerintetek? Mit vártok el?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
32 évesen is ugyanarra vágytam mint most 40 évesen. Igazi szeretetre, és ragaszkodásra. Hogy ne érezzem azt, hogy csak pótlék vagyok, mert jobbat akart.
2018. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

A férfiak 3 dologra vágynak kortól függetlenül:

- Rendszeres, és kielégítő szex

- Finom, és sok kaja

- Otthon nyugalom legyen, ne legyen konfliktus, mert azt utálják.

2018. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden 32 éves férfi egyforma, és speciális, ami nem igaz a 31 és már a 33 évesekre sem?
2018. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 évesen csak egy lábfétist kedvelő nőnek örülnék.
2018. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

-van benne bizalom

-van benne meghittség

-van benne intimitás (ennek egy szelete a szex)

-van benne jó kommunikáció

-van benne empátia

-van benne tét

-van benne felelősség

-van benne munka

-vannak keretei

-vannak céljai

Amit pedig nem írtam, azok pedig reményeim szerint nincsenek is benne és, ha idősebb leszek sem lesznek.

32/f

2018. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

33 éves vagyok 😊

Azt szerettem a párkapcsolatban legjobban hogy volt aki figyelt rám.

Meg tudtam valakivel beszélni a dolgokat. Volt kit szeretni, átölelni, puszilgatni.

Arra vágyok hogy valaki kiszakítson a jelenlegi életemből, és utána csak ő legyen nekem.. El akarok innen költözni, és új életet kezdeni de egyedül képtelen vagyok megvalósítani ezt..

Vágyok rá hogy valakihez oda tudjak bújni, meg tudjam masszírozni, vagy mint ahogy #4-is írta - le tudjam valakinek nyalni a lábát 😋

A jó kapcsolat szerintem abból áll hogy a a két fél jó meg tud egyezni mindenben, és jól ki tudják egészíteni egymás "hülyeségeit,, 😆

Elvárásokból csak kb annyi hogy ne legyen kövér, és érdekeljék a spirituális témák.

2018. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!