Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40en túli ffiak! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40en túli ffiak! Milyen jelzés alapján vennétek észre, hogy a nő szívesen randizna veletek?

Figyelt kérdés
Kijöttem a gyakorlatból :-) Van egy ferfi, szimpatikus. Először csak magáztuk egymást igaz csak köszöntünk egymásnak. Adtam egy jelzét, hogy tegezhetjük egymast, azóta beszéltünk 2x10percet. Elmondta mikor dolgozik... de nem tudom hogyan tovább? Jelezzek ennél többet? De nem vagyok nyomulós, az en koromban főleg nem :-) mivel tudnám " észrevétlenül" egyértelműbbé tenni, hogy tetszik?
2019. okt. 24. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy és hol beszéltek?
2019. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Szól. De te ehhez gyáva vagy, nem?
2019. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 torkosborz ***** válasza:
83%
Miért nem kezdeményezel nála őszintén nyiltan? Mert nő vagy?
2019. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, mert nő vagyok, es igen, gáznak erzem. Ő kb max 10 évvel idősebb, én 45 vagyok.

Sztem furcsa lenne...

2019. okt. 24. 16:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki irt nekem privat félrekattintom es sajnos kitoroltem, de mosolyogni szoktam :-)
2019. okt. 24. 16:37
 6/9 torkosborz ***** válasza:
47%
Cicám... Egyenjogúságot akartatok,(ami régen is megvolt,de ebbe most ne mejünk bele) felvilágosult modern, liberális eszméket, feminizmust és még sorolhatnám. Hát tessék gyakorolni őket! Csak mert nehézségekbe ütközik, ne szegje kedved. Udvarolj!!! Nem égés. Tessék kezdeményezni. Ami régen férfi priviégium volt csak mert nehéz, mára nőivé is vállhatna -nemde?
2019. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én spec sosem akartam "egyenjogúsagot" :-)


Maradok a konzervativabb vonalon

2019. okt. 24. 16:52
 8/9 torkosborz ***** válasza:
74%
Végre egy hagyományos értékrendet követő erkölcsös hölgy!? Mi a fene? Én viszont akkor is arra bátorítalak, hogy merj kezdeményezni, és ne szégyeld az érzéseid.-Mert hiszen, ha érdekel a pasi, akkor érzel is iránta legalább valamilyen vonzamat. Légy nyílt, mert lehet, hogy ő sem bátor e téren. Tudom, hogy könnyű ezt mondani. Ne szégyeld az érzéseid, mert nincs benne mit szégyelni!!! Az volna baj, ha nem volna...
2019. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj rá. Legyél vidám ha találkoztok, mondd hogy örülsz hogy összefutottatok, kérdezd meg hogy van. Ha viccelődik nevess a poénjain, nézz rá szép kerek szemekkel. Kérdezd a véleményét valamiről (Hallottad, hogy... Mit szólsz hozzá...) és érts egyet vele. Találd nagyon okosnak a hozzászólását és jelezd, hogy legközelebb is őt fogod kérdezni. A külsejével is foglalkozhatsz, ez egy új ing? Még nem láttad rajta, de jól áll. Hopp, ott egy szösz, várjál leszedem!


Kábé így. Remélem szimpatikus leszel és ő is keresni fogja a társaságodat.

2019. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!