Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szoktátok éreztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szoktátok éreztetni a párotokkal, hogy "nincs teljesen nyeregben", hogy kelendőek vagytok?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok. 3 éves a kapcsolatunk, és én bevallom, szoktam. (Ne gondoljatok nagy dolgokra, csak, ha valaki nem tudja, hogy van párom, és bepróbálkozik, akkor örömmel mesélem el, hogy akadt más kérőm is.)

2018. júl. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez fordítva ugyanilyen jól esne neked?
2018. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi? Az, hogy elmeséli, hogy valaki bepróbálkozott nála? :D Nekem ez nem esik rosszul.
2018. júl. 11. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha megvan a bizalom, akkor simán el lehet mesélni ilyen dolgokat, és meg lehet beszélni.

De próbáld meg ugyanezt egy féltékeny majommal...

2018. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem az nem tesz féltékennyé, hogy másnak is tetszik a párom, és őt se, ha én tetszek meg másnak is. Az már más tészta, ha valaki belemegy a kapcsolat mellett dolgokba... Az viszont nem játszik nálunk.
2018. júl. 11. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de én béna vagyok és gyerekes. :D
2018. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felesleges. Ő is látja, hogy pl. utcán megnéznek. Tudja, hogy nem tartana sokáig bepasizni, nem azért vagyok vele, mert nem kellettem a kutyának se.

Inkább az van, hogy ő nyeregben is akar maradni, és tesz érte, hogy más ne legyen izgalmasabb.

2018. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is működik, pl amikor a barátnőm jelenlétében nyomult rám 2 lány.

Egyébként veszélyes játék, visszanyalhat. És ha valakit szeretek azzal egyébként sem játszmázok, ez csak az önbizalomhiányosoknak való.

2018. júl. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Mi értelme ennek? Engem se érdekel, sokszor szerintem észre se veszem, nem még hogy annyira foglalkozzak vele, hogy elmeséljem úgy bárkinek.

Totálisan hidegen hagy, hogy bejövök-e valami idegennek. Ha meg ismerős mászna rá, azt meg takonynak tartanám, mint bárkit, aki kapcsolatban levő emberre nyomul, az ilyet leépítem, max erről szólnék a páromnak, ha durvulna a helyzet és nem akadna le rólam (volt már kellemetlen élményem ilyen pasival, nem szeretném még egyszer hagyni odáig fajulni a dolgokat)

Ha meg megyünk valahova, és egy pasi megnéz engem, akkor azt a párom is látja, van szeme.

Mi értelme külön az orra alá dörgölni?

2018. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg örömmel dobnálak ki a második ilyen játszmád után...


Az a baj, hogy a párod olyan osotba, hogy elnézi ezt neked, egy érett férfi kihajítana erre a fxba.


35ffi

2018. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!