Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső regisztrációjánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső regisztrációjánál nem gond ha 5 évvel kevesebbet írok? N

Figyelt kérdés

40 éves leszek,ez nekem ugyanaz mint a 35,viszont így több emberkénél tudnék megjelenni mint találat.

Tehát kinézetre nem gond,viszont első alkalommal elmondanám,hogy szerintem rosszul írtam be az életkort.


2019. okt. 25. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Mucsa egy képet megmondom. Nem baj. Mire kiderül már rég összeházasodtatok:)
2019. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem jó duma, hogy rosszul írtad be az életkort. Lejön h kamu. és nem jó kamuval kezdeni
2019. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Értelmes embernek nem a kor számít, nem kell hazudni. Aki emiatt nem áll szóba veled azt amúgyis jobb, ha elkerülöd.
2019. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom,hogy nő vagy, ill. férfi?Ha nő duplán nem mindegy, hiszen aki gyereket szeretne annak nagyon is számít a korod.


Én a helyedben a valósat írnám, és esetleg megjegyezheted,hogy ettől eltérő korosztállyal is ismerkednél.


Azt írod,hogy első alkalommal megmondod....már elveszítheted az érdeklődő bizalmát, nem biztos,hogy ezt követően hinni fog Neked bármiben is.

2019. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak az igazat. Beatrice: az igazat az igazat hopp hopp hopp!

Előbb utóbb kiderül. Akkor felmerül a másikban, hogy ugyan miben hazudtál még.

2019. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a 35-re,mert az még valahol vízválasztó,ha valaki beírja a keresési paramétereket,mint férfi,úgy fogja beírni hogy 20-25-30-35-40 például.

Én meg 39 éves vagyok.És nagyon nem érzem magam 40 évesnek sehogy sem.

Szerintem 5 év csalás ebben a korban nem számottevő.

Természetesen úgy,hogy amit leírok magamról,abban szerepel,hogy gyereket nem szeretnék,tehát így kilőve azok,akik ez miatt nézik az életkort.

2019. okt. 25. 10:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes hazudni, ha kiderül (márpedig kiderül), azzal könnyen el is taszíthatod magadtól, akivel amúgy jól indult az ismerkedés.
2019. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy nem csak a korod, hanem az IQ-d is 40.
2019. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy számot elütsz, akkor az még kimagyarázható. Rosszul ütötted véletlenül vagy nem rég töltötted be a negyvenet és még nem szoktad meg és azért írtad azt, de nem szándékosan. Illetve az még opció leírásban leírod az igazat, hogy mi miatt írtál 35-öt. (Bár nem tudom mennyire viselik ezt el az oldal kezelői...) De konkrétan hazudni nem érdemes, még egy évet sem, mert akkor könnyen otthagyhatnak sajnos.
2019. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, most nézem, hogy nem vagy negyven, bocsánat! :) De ettől még érthető lesz, csak más számokkal. :) Nem is azon van a hangsúly, hogy látszik-e vagy sem, hanem ezzel sajnos hazudsz.
2019. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!