Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, külsőre mi jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, külsőre mi jön be?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten az ideált kérdezem, mert az inkább csak egy tökéletes álomkép, és senki sem tökéletes, inkább, hogy a valóságnál maradva, a normális, valóságos nőkre gondolva, mi az ami bejön? Hogy néz ki egy olyan nő, aki tényleg lenyűgöz titeket? Milyen

-arc,

-szem (szín,forma stb...),

-alak,

-magasság,

-frizura (hosszú, rövid, szín, egyenes, göndör),

-stílus (öltözködés, smink stb) az, ami bejön?

Illetve ezek csak példák, bármire kíváncsi vagyok.


Tudom, hogy mindenkinek más jön be. Nem azért kérdezem, hogy akkor összesítsem, hogy ,,általánosságban a pasiknak ez és ez jön be’’, és hogy aztán megpróbáljak olyanná válni. Plusz tudom, hogy a belső számít igazán (jó esetben), és ezzel teljesen egyet is értek.

Szóval egyszerűen kíváncsi vagyok milyen leírásokat kapok, hogy mik jönnek be.



2019. okt. 26. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül nekem csak az arc számít. Hol maradnak a férfiaknak tényleg fontos dolgok, úgy mint cici és fenék?
2019. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyesmi, sportos, de közben nőies, bájos, kedves. 170 feletti magasság, barna mandulavágású szemek, barna közepesen hosszú vagy hosszú haj, minimális smink alkalomra (tus, korrektor, rúzs, bronzosító max).

[link]

31F

2019. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

arc: kerek, bájos, fiatalos, ártatlan tekintet

szem: Nagy, barna

alak: keskeny törékeny felsőtest, formás mell, méret nem fontos, széles csípő, vastag comb, nagy fenék

magasság: 170 alatt

frizura: hosszú haj, amennyire csak lehet, inkább barna, de a szín nem olyan fontos

stílus: nőies öltözködés, szoknya-harisnya kombináció és érezze magát természetesen benne


Összességében sugározza a nőiességet, és szeressen nő lenni, ártatlan tekintetével babonázzon el, miközben képes előttem *ribisebb* stílusban szexuálisan kibontakozni, játszadozni.


Pozitív és vidám felfogású, legyen "jó lelkű"

2019. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szemszín: kék, zöld, szürkés;

Alak: átlagos, vagy kissé erős testalkat;

Magasság: 170-205 cm. közt;

Frizura: függ az arctól, a bőr világosságától. De inkább a fekete, vörös;

És számomra fontos a szép lábfej.

2019. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
2019. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagy cicik,formás segg.
2019. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyire részletes nem vagyok az arccal kapcsolatban illetve a szemmel.

Alakja lehet vékony, kicsit husisabb, de ne essen se az egyik, se a másik végletbe.

Magasság: 145-166 cm

Frizura: Hosszú vagy legalább közepes legyen a haja, a színe mindegy.

Stílus: Tetszik ha lazább, de viszont nőies is egyben.

A belső, arról meg regényt tudnék írni, de ami bennem van, az legyen meg ő benne is. 22/F

2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

selymes arcbőr, olyan ki cuki

a szemszín mindegy

magasság...kb a vállamig érjen legalább

inkább hosszabb haj, de minimum a válláig érjen

öltözködés...ne öltözködjön úgy mint akinek mindennap meghalt valakije, az egyszerű hétköznapi viselet

2019. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
2019. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Arc, fiatalos

Szem, barna, kék, zöld,

Alak, formás/vékony,

Magasság 155-180

Frizura, szinte bármilyen

Stílus, ne goth queen legyen.


Tádááááááám, meg is van.

2019. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!