Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtál már olyan személyhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtál már olyan személyhez, aki külsőre nem volt az eseted? Ha igen, mi fogott meg benne? Férfiak és nők válasza is érdekel.

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok lsz!

2019. jan. 28. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Vonzódni csak ahhoz tudunk, aki küllemre is megfog. Tök mindegy, hogy ez mi.
2019. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Egy erősen túlsúlyos férfi, aki különleges hatással volt rám a kedves, komoly de humoros, figyelmes stílusával. Más okok miatt nem lett belőle kapcsolat.
2019. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Volt. Imadtam a mely hangjat, humorat, es tudasat. Tanar volt.

Kulsore, meg..uhfff, vallalhatatlanul nezett ki pedig.

24N

2019. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

Szódaszemüveg, hegek a testen egy gyerekkori betegség miatt, fura kövérkés test.

De isteni humora volt, a szemüveg alatt egy okos-figyelmes szempár, istenien táncolt és lépten-nyomon kimutatta, hogy szeret.

2019. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Karena26 ***** válasza:
68%
Igen. Volt már olyan, hogy férfinak a kisugárzása, határozott, nyílt fellépésére figyeltem fel, pedig egyáltalán nem volt az esetem.
2019. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer, pedig sosem beszéltünkcsak sűrűn láttam a környéken.

Egyáltalán nem volt külsőre az esetem, sőt szerintem a nők többsége inkább azt mondaná rá, hogy fújj, de olyan pimasz nagy önbizalmat sugároz, hogy felfigyeltem rá..

2019. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól bánik veled, öröm mellette , de szerintem első testi kontaktusnál ott kiderül h mégse.
2019. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eddig több olyan emberekhez vonzódtam, akiket ha mondjuk meglát az ember egy fényképen, nem dobja el magát, mint egy hüdejóképű adoniszhoz. Az egyiknek raszta haja volt, a másiknak nagy orra, a harmadiknak morcos feje... De épp ez a vonzalom lényege, nem csak a külcsín számít, de az is, hogy milyen az illető kisugárzása, temperamentuma, hangja, mozgása, mimikája stb. Többek közt én ezért nem tudom értékelni a társkeresőket sem.

21/L

2019. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem.

F

2019. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, a belsője miatt.

F36

2019. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!