Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit az exedtől tanultál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit az exedtől tanultál?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Hogy sosem fog senki szeretni.
2019. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobb egyedül.
2019. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Hogy miért olyan drága az elvált Barbie baba
2019. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne álljak meg olyan mellett egy percre sem aki nem rak a kapcsolatba 110%-ot.
2019. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden jót. Szép emlékként őrzöm. Egy időszak volt hosszú évekkel, de mindketten lezártuk.
2019. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Kommunikációs készségeget, spontaneitást, türelmet, saját magam a legjobban szeretni.
2019. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
a szépség mulandó
2019. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem azt keresem, amit addig hittem, hogy keresek.
2019. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Leginkább azt tanultam meg, hogy bizonytalan embereket kár az életembe befogadni.
2019. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

-Ne kezdjek pszichoptával

-Ne engedjem magamhoz közel azt aki 0-24 áldepressziózik

-Ha azzal akar féltékennyé tenni a jövendőbeli(/mostani) párom hogy nagyseggű csajokat mutogat a neten, és ezen még kacarászik is (hehe de vicci), akkor azonnal repítsem.

-Jobban ismerjem meg először az illetőt, mielőtt még kiderül, hogy mekkora nulla érzelmi intelligenciával rendelkezik.

-Magából a jellemeből visszagindolva pedig ki lehetett olvasni, hogy szemrebbenés nélkül képes félrek*rni. Persze ez is utólag derült ki.

-Ne kezdjek elkényeztetett házikedvencekkel, akinek mindent a segge alá raknak, mondjuk talán az igényesebb fajta nem hordja le a saját anyját ennek ellenére mindenféle k*rvának ellentétben vele

-Először gondolkozzak el azon, és tisztázzam magamba, hogy vajon miért nincsenek barátai és miért gyűlöli minden ismerőse.

-Amint meghallom hogy negatív jelzőkkel illet,így beszél rólam a hátam mögött, nincs bocsánat. Kibeszélte a szexuális életünket ráadásul egy csajnak (megtudtam hogy túl sokat mogyizok, haha), hazudott olyanokat a kapcsolatunk vége felé hogy én mekkora igénytelen vagyok, pedig igenis igényes vagyok magamra,szimplán nem vagyok egy csecset szemelőtt lebegtető diszkós p*csha, hanem elvontabb vagyok, bakancsban járok.

-Ne kezdjek olyannal aki szerint a küzdősport férfias, értékelje hogy van életem.

-Legyen neki élete azon kívül hogy a szabadidejében az ágyában fekszik, esetleg néha erőt vesz magán és lemegy játszani a számítógépen mint egy 5 éves.

(Alapjáraton én is szeretem a játékokat, de van egy bizonyos határ.)

-Ne kezdjek olyannal aki egy nagyünnepre nem képes még egy 100ft-os sportszeletet se venni. Még a végén megint azt hallanám, hogy én nem vettem neki semmit, de ő a fél Tescoval jött haza :D

-Legyen több 50 kg-nál

Szóval ezalatt a pár honapos kapcsolat kapcsolat alatt kb. 10 évet öregedtem, ennyi elég is volt, köszönjük. Most végre van egy talpraesett, normális párom aki tudja mit jelent férfinek lenni. Hát mostani szemmel már az exemet csak egy fiú féle képződménynek nevezném.

2019. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!