Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos külsejű férfiak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű férfiak? Ti hogy találjátok meg azt a kb 50 vagy 30 ból 1 lányt, nőt, akinek bejöttök? Most mondjuk egy jóképű pasi 5 ből 1 nőnek jön be, egy ronda max 1000 ből 1 nek, átlagosnak kb ennyi, mint írtam.

Figyelt kérdés
Szóval ha nincs jel, akkor pl belementek akár 20-30 elutasításba is, az 1 igenért?
2019. okt. 28. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre sehol. Online próbálkozom többnyire, amíg elegem nem lesz. Utána egy-két hónap szünet, majd kezdődik az egész elölről. Évente átlag egy lánnyal jön össze randi, az elmúlt években kettő volt ugyanazzal a lánnyal a legtöbb.
2019. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz egy átlag férfinak is, ezt tapasztaltam és látom a baráti körömben is. Soha, még a legnagyobb kritikus sem mondta rá, hogy ronda vagyok, hanem tejesen normális átlag pasi. Mégis leszólít az ember 10 nőt csak úgy, mert nincs igazán baráti társaság, akkor sem nagyon tud összejönni egy lánnyal. Annyi, hogy nem küldik el a fenébe, mint a ronda férfiakat, de nem vagyunk beljebb. Volt már 3 barátnőm, csinos nők voltak. De még én odajutok, hogy egy összejön, vért kell pisilni. Társkeresőn ha 30 ból 1 visszaír, és lesz randi, be is jövök neki, de mint ember, úgy nem biztos. Nagyon nehéz.
2019. okt. 28. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért az elég durva lenne, ha egy átlagos pasi csak 30-50 nőből egynek tetszene.

Így kb lehetetlen lenne párt találni.

Átlagos sztem 5-10-ből egynek bejön, aki kimondottan jóképű, az 10-ből 8-9-nek.

2019. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

> Azért az elég durva lenne, ha egy átlagos pasi csak 30-50 nőből egynek tetszene.

Nos, pedig így van. És igen, átlagos pasiként nagyon nehéz barátnőt találni.

2019. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hol jönne be 5-10 ből 1 nek? Jó is lenne. Az már a 10 per 8 as pasi kategória kb, aki nem is átlagos, de még nem is kiváló alfa.
2019. okt. 28. 16:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nem kell mindennek udvarolni amin lyuk van. Így sosem fogsz párt találni és nem hiszem el, hogy vannak ilyen igénytelen férfiak akiknek mindegy csak nő legyen... Nem kell minden nőre ráírkálni, nem azt kell keresni aki egy a 100-ból. Hanem azt, aki neked az egyetlen, aki neked bejön. Attól, hogy ennyire igénytelen vagy párválasztási szempontból és gyakorlatilag bárki jó neked csak ezerszer taszítóbb leszel és sosem fogsz olyan nőt találni akinek bejössz. Az ilyen görcsösen ismerkedni akaró, rengeteg nőnél kezdeményező férfiak senkinek az ég világon nem vonzóak.
2019. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És akkor hogy próbálkozzon az ember?
2019. okt. 28. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Annál a NÉHÁNY nőnél akiket megfelelően megismer előbb és ezek alapján úgy gondolja, hogy külsőre és személyiségre is baromira tetszik neki.

2019. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

> Annál a NÉHÁNY nőnél akiket megfelelően megismer előbb és ezek alapján úgy gondolja, hogy külsőre és személyiségre is baromira tetszik neki.

Kitalálom: nő vagy. Számodra totálisan elképzelhetetlen, hogy a másik nem tagjai nemhogy nem kezdeményeznek, de az esetek 95+%-ában egyenesen ignorálják a létezésedet. Az sem tűnik fel neked, hogy férfiként baromi nagy a konkurencia; majdnem minden lány ingerküszöbe az egekben. Csak pár nőnél próbálkoznál nem jóképű férfiként? Garantáltan egyedül halsz meg.

Nem, nem jövök össze senkivel, aki nem vonz és nem szimpatikus. De kénytelen vagyok próbálkozni, esélyt adni olyan lányoknak is, akiknél elsőre nem érzem a "szikrát". Ha nem így lenne, 25 évesen lett volna az első és egyetlen barátnőm. Akivel nem mellesleg fél évig tartott az egész, mert utána megcsalt egy "jó pasival". Nem, nem voltam féltékeny rá soha.

Picit viccesnek tartom, amikor nők papolnak arról, hogy a férfiaknak hogyan kéne ismerkedniük. Egy napig lennél csak átlagos, huszonéves férfi. Egy picit megváltozna az egész hozzáállásod.

2019. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem erről mindig az jut eszembe, ami van valamelyik csatornán, mikor egy gazdag család egy hétre helyet cserél a szegénnyel. És elképedve néznek arra, hogy más életstílus minden, be kell osztani a pénzt, nincs jachtozás stb. Egy átlagosan csinos nőnek is így lenne, ha hétre helyet kellene cserélnie egy átlagos férfival. Hirtelen a heti 50-70+ random próbálkozások száma a másik nem részéről nullához közeledne. Ugye addig nem tudja elképzelni milyen a másik helyzete, még nincs benne.
2019. okt. 28. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!