Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinált ekkora gerinctel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinált ekkora gerinctelenséget?

Figyelt kérdés
Volt valaki akivel egy hullámhosszra kerültem még csokit is kapott,pár napig elég jól elvoltunk aztán napokig nem írt és került is.Aztán egy harmadik féltől hallom hogy neki nem kell senki,utána rá pár nappal azzal látom akit szidott amikor velem beszélt meg hogy ő már "halott számára" aztán ha ráírok akkor letilt és élőben sem képes válaszolni.Pedig kezdtem valami pozitívat érezni,de sikerült az ellenkezőjét elérnie.
2019. okt. 28. 21:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Normális válasz még nem érkezett.
2019. okt. 28. 22:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

rakd at a tini kategoriaba, mert itt csak trollkodast fogsz kapni, ami ertheto is, hiszen tini vagy meg ezzel a hozzaallassal, az meg hogy 16 evessel kezdesz szerinted hol "felnott" kategoria?


irigylem a problemadat, hogy neked mi a 'gerincteleseg'


majd ha felnott leszel, erted, huszon/harminc eves es eleted szerelme akivel esetleg ossze is hazasodtal megcsal fuvel faval, akkor majd megerted mit is jelent a gerinctelenseg...

2019. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És mi a gond azzal hogy egy 16 évesel kezdek? A barátom 20 éves és a barátnője 15 én is és ő is a fiatalabbakat szeretjük.
2019. okt. 28. 22:58
 14/21 A kérdező kommentje:
Teszem azt hogy más emberrel nem is tudtam volna kezdeni mert nem sok normális van ott ahova járok.
2019. okt. 28. 22:59
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez alatt azt értem hogy speciális iskolába járok és rajta kívül általában szembetűnően testi fogyatékos vagy szellemi fogyatékos van,ő csak látás sérült de azon felül normális.
2019. okt. 28. 23:00
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szarabbul jártam.

Csokit is kapott, vacsorát is, pelenkát is, felneveltem rendesen, aztán ugyanígy bedurcizott.

Gyönyörű és okos is.

De elmúlt lassan 😀

Várj türelemmel, ilyenek a kamaszok

2019. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát,tőlem már nem fog második esélyt kapni.
2019. okt. 29. 00:08
 18/21 A kérdező kommentje:
Pedig tőlem megtudhatta volna hogy milyen az első benyomás.
2019. okt. 29. 00:19
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy gondjai... ☺

Bezzeg engem nem hagy a főbérlőm,pedig már sokszor fizettem neki lakbért. És még jägert is kapott amikor itt volt .

Figyelj,tini vagy és egy gyerekkel kezdtél,akinek úgy néz ki mégsem jössz be. Ez van,fogadd el. Az ő döntése . Lemehetsz kiskutyába ,könyöröghetsz ,pitizhetsz de ő nem akar Téged. Ez van.

2019. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa is lenne ha kellenék valakinek,inkább elveszem ami jár.
2019. okt. 29. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!