Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szitu a következő: 22 éves lány vagyok, van egy ex barátom. 1,5 évet húztunk le egymás mellett, rájöttünk hogy sokkal jobban működünk barátokként mint kapcsolatban. A szakítás után néhány hétig nem beszéltünk, viszont azóta szinte minden nap. Ő a legjobb barátom és ha van valaki a legjobban ismer az ő. Mindig számíthattam rá, mindig kitartott mellettem, ennek már két és fél éve.

Aztán 7 hónappal ezelőtt lett párom..nehezen tolerálta ezt, ritkán találkoztunk, beszélgettünk mint a barátok. Viszont néhány hete minden szarnak elhordott a párom emiatt mert szerinte nem normális és hogy ő nem fog nyelni. Szeret, de ezt így nem és ma szakított velem.

Borzasztóan érzem magam mert úgy érzem ezt nem érdemeltem meg. Nagyon nem. Nem érzem hogy emiatt szakítani kellett volna, vagy én vagyok a hülye és ez tényleg nem normális?

Nagyon szeretem ezt a férfit és nagyon hosszú idő után jutottam el oda hogy megbízzak bárkiben is és jövőt terveztek. És jött ő, kitöltötte az űrt a szívemben. Ma meg eldobott mint egy rongyot a legjobb barátom miatt.

Normális ez? Mégis mit tehetnék?



2019. okt. 29. 18:31
 1/4 Savlekotő ***** válasza:
Aki minden szarnak elhord attól jobb is ha megszabadulsz..
2019. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna minden szarnak elhordania, de az, hogy ezt nem bírja, érthető. Pörgess csak vissza, napi 5 kérdés legalább van ilyen témában. Sajnos az esetek többségében nem alaptalan a féltékenykedése.
2019. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés férfi fogadja el,hogy az exel baráti kapcsolatot ápoljon a párja.És ez a nők esetében is így van.
2019. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem fogadnam el, ha a pasim az exevel napi szinten tartaná a kapcsolatot és vele beszélne meg mindent.

Másfél év ráadásul nem is sok ido. Ideje elengedni a tini szerelmet.

Lelki megcsalás, amit csinálsz.

2019. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!