Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy felnőtt férfi informatikai kütyükre költi el a fizetése nagy részét?

Figyelt kérdés
Közös programokra sokszor alig marad neki, mert mindenféle hülyeséget vásárol.
2019. okt. 28. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Mindegy, hogy mire költi, de tudni kell határt húzni. Az gáz, ha valaki valamire annyit költ, hogy alap dolgokra nem marad neki. Például számlák, étel, néha egy mozi stb.


Egyébként ilyen dolgokra én is sokat költök épp most építek itthonra egy szervert *_*

2019. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Savlekotő ***** válasza:
59%
Ezért kell külön kassza,meg normális párválasztás,
2019. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha vesz fél évente pl egy számítógépet 150 ezret, másik félévben egy 100 ezres mobilt, talán az még határeset. De e felett költeni egy éven ilyesmire, luxus. Ha csak nem keres 1 millió legalább.
2019. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Mi értelme lenne fél évente vásárolni egy újabb és újabb gépet? :_D


Akkor inkább egyszer 500 Ezer forint és akkor 5 évig nincs gond a számítógépre.

2019. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Miert ne lenne normalis? Ha o keresi meg ra a penzt, hagy dontse mar el, hogy mire kolti. Az mar egy masik kerdes, hogy kiderul, hogy mi a prioritas, pl ugy latszik a kozos program az nem. De normalisnak full normalis. Te meg eldontheted azt, hogy ez neked okes e, avagy nem okes.
2019. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha emellett futja a lakás meg autóhitelre, akkor oké
2019. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 árokpart ***** válasza:
Jómagam is hasonló szemvedélyt űzök, csak én éles fegyverekből riasztóvá átalakított pisztolyokra gyűjtök még úgy is, hogy inkább kevesebbet fűtök télen. Egyszerűen imádom őket, 9 éves voltam mikor az első startpisztolyomat kaptam.
2019. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 árokpart ***** válasza:
szenvedély elnézést kislámpánál gépelek.
2019. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindegy, hogy hasznos vagy tényleg szükséges dolgokat vásárol-e. Az én párom is nagy elektronika fan, most éppen a lakást "okosítja" fel egy ideje. Nyilván neki is van egy elég drága gépe, ez mondjuk leginkább a munkájához kell. Tehát úgy költöget elektronikai cuccokra na (néha kis biszbaszokra is mert tetszenek neki). De mi használjuk is ezeket egy-két kivétellel amiktől pár hónap után megváltunk mert valahogy eszünkbe se jutott használni vagy nem könnyítette meg a kis életünket.

Én úgy vagyok vele, hogy hülyeség mert nekem aztán tök mindegy, hogy van-e automata szekrényajtó meg kis LED szallag. De mindenkinek megvannak a saját kis dolgai meg hobbijai amik mások szerint hülyeségek. Én ugyan úgy költök más dolgokra amikre meg mondjuk ő nem költene. Ez két értelmes felnőtt között szerintem így normális, legyenek meg mindenkinek a saját dolgai is.

DE ami nagyon nem mindegy, hogy tud-e ennek határt szabni. Az szerintem abszolút nem normális ha nem marad neki egyáltalán kettőtökre. Jó itt sem mindegy nyilván, hogy közös programnak te mondjuk irreálisan drága dolgokat szeretnél-e, meg közlöd-e vele, hogy mi a terv és mennyit szánjon rá. Költsön mindenki a saját kis hülyeségeire, de ennek van egy egészséges határa. Természetesen én sem nézném el ha a párom mindenét ilyenekre költené és nem adna bele mondjuk a rezsibe mert elszórta a pénzt vagy nem tudnánk elmenni kirándulni csak ha mindent én fizetek. Nyújtózkodjon mindenki addig amíg a takarója ér. Olyan emberrel aki már függő, tényleg nem tudja megállni, hogy elherdálja a fizuját nem érdemes együtt lenni. De ha tud ennek egy egészséges határt szabni akkor természetes, hogy arra költ amire csak szeretne amíg marad pénze más fontos dolgokra is.

2019. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költi a pénzét amire akarja, az más kérdés hogy ha annyit költ hogy másra már nem marad pénze na az gáz.
2019. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!