Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (kérlek, olvasd el)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 5 hónapja ismerjük egymást.Lassan 6 hónapja.Soha nem lett kimondva,hogy kapcsolatban vagyunk.Egyrészről,mert ő nem szeretne távkapcsolatot, másrészről pedig azért nem,mert egyikünk sem szereti a címkéket (barát, barátnő).Eddig kétszer találkoztunk.Nagyon sok minden történt köztünk.Szex még nem.Ezt a fiút nagyon szeretem.Beleszerettem.Ő ezt tudja,mert elmondtam neki.Ő azt mondja,sokat jelentek neki.Mégis,most karácsonykor szeretnék vele lenni és én mennék le hozzá.Fizetném a szállást meg ilyenek.Viszont ő szerinte nagyon drága lenne.5 napra 40K két fő részére és ez egy egész lakás lenne.Szerintem ez nem egy nagy összeg.Viszont ő azt mondja,jobban örülne,ha majd később találkoznánk,majd amikor már jobb idő lesz.Hogy azt a pénzt,amit a szállásra költeném,abból vagy 5x mehetnék hozzá.Egy kicsit amikor ezt mondta akkor úgy éreztem,hogy nem igazán akar találkozni velem,csak túl kedves ahhoz,hogy megmondja ezt nekem.Mi a véleményetek?
2019. okt. 30. 02:03
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hagyjad ha neki épp jó mehetsz kb majd jövő Karácsonykor.. Amúgy meg lepattint többször is,kifogás.. Magasról tesz rád. Fizetnéd a szállás ergo ingyen lennél neki,de még igy se kellesz h tudsz szeretni ilyet? Van épp kéznél másik 3 ...Kell ez neked,h taposnak rajtad és előrántanak majd ha épp nem lesz más jobb? Szoktam mondani vén vagyok nem hülye. Ne légy hülye... Lehet nyers vagyok,baltával mosok ablakot,de jobb tisztán látni..
2019. okt. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Feloldott az exem, véletlenül észrevettem. :)

Ott fogok majd belerúgni, ahol a legjobban fáj neki. :)

2019. okt. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igazán akarna, nem váratna tavaszig. Mi van, ha ez csak duma és közben kavar mással helyben, amiért nem akarja, hogy odamenj és lebukjon? Ne legyen így, de nem az első és utolsó eset lenne a világtörténelemben. 31F
2019. okt. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
87%
Karàcsonyra a màsik csaja jön, és ennyi, nem kell túlmisztifikàlni.
2019. okt. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Norennél az igazság, van neki másik nője.
2019. okt. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A helyzet az kérdező, hogy valószínűleg így nem tudja a nők beosztását megcsinálni a saját elképzelése szerint.

Az sincs kizárva, hogy annyira nem keltetted fel a vonzalmát, hogy többet legyen veled.

Hagyd a pcsába, csak az idődet rabolja feleslegesen.

2019. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 5 hónap alatt 2 találkozó rettenetesen kevés. Oké, hogy távkapcsolat, de milyen távol éltek egymástól? Ilyen ritka találkozót max. külön országokkal tudok elképzelni. Ez így nyilván nem kapcsolat, a "címkéket" pedig azért írod, mert nem akarja kimondani, hogy jártok. Ennek tükrében az, hogy legközelebb karácsonykor találkoztok, nem igazán azt mutatja, hogy bármelyikőtöknek komoly szándéka van.
2019. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Az van, hogy bedoltel a szovegnek. Nem nem szereti a cimkeket, hanem szeret ossze-vissza kurni, sok emberrel. Te meg meg hazhoz is mesz? Szep.

Hany evesek vagytok? Nagyon fogsz sirni.

2019. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Te fizetnéd a szállást... már eleve ott a gond, hogy nem ajánlotta fel, hogy felesbe menjen kettőtöknek (!) , nemhogy még ellenzi is az ötletet. A másik, hogy miért te utazgatnál hozzá non-stop? Miért nem felváltva? Ráadásul te vagy a nő. Én ennyire nem mennék át pincsikutyába, már bocs.
2019. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy felejtős...millió oka lehet, hogy mi a gáz a srácnál, de aki vonzódik hozzád, és akar tőled komolyan valamit, az nem így viselkedik.
2019. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!